Son Yazılar

Başarı Hikayeleri

Geleceğin dünyası MBIS’in hayal eden teknoloji mimarlarıyla şekilleniyor. #geleceğedönüşüm

Kibar Holding Mali İşler Direktörü Fulya İnal Şimşek ve Assan Bilişim SAP Uygulamaları Müdürü Şazimet Sarıbal’ın proje tecrübelerini anlattığı Kibar Holding SAP S/4 HANA Projesi

1999 yılında SAP sistemlerini iş süreçlerinde deneyimlemeye başlayan İpragaz, hedeflerini yeni SAP çözümleri ile geliştirmeye devam ediyor. Sorularımızı yanıtlayan İpragaz IT Direktörü Yaman Acar, İpragaz’ın başlattığı ‘Dönüşüm Programı’nı ve projenin uygulanmasında yönetilen süreçleri anlattı.

1984 yılından bu yana ana hedeflerinde kalite ve gelişimin yer aldığı AGT, SAP çözümleri ile hedeflerini geliştirmeye devam ediyor. Sorularımızı yanıtlayan AGT Bilgi Teknolojileri Direktörü Engin Çeliktuğ, AGT’nin SAP Customer Experience ile dönüşüm projesi süreçlerini anlattı.

Merih Asansör Genel Müdür Yardımcısı Rasime Sazak, SAP S/4HANA’ya geçiş sürecindeki deneyimlerini MBIS ile paylaştı. 15 Mart’ta 2018’de gerçekleştirilen SAP Forum etkinliğinde, S/4HANA ile Kurumsal Dijital Dönüşüm Projesi Ödülüne Merih Asansör layık görüldü.

1984 yılından bu yana ana hedeflerinde kalite ve gelişimin yer aldığı AGT, SAP çözümleri ile hedeflerini geliştirmeye devam ediyor. Sorularımızı yanıtlayan AGT Marka ve Pazarlama Müdürü Özge Sipahioğlu SAP Customer Experience ile dönüşüm projesi süreçlerini anlattı.

1984 yılından bu yana ana hedeflerinde kalite ve gelişimin yer aldığı AGT, SAP çözümleri ile hedeflerini geliştirmeye devam ediyor. Sorularımızı yanıtlayan AGT Arge PMO ve İş Uygulamaları Yöneticisi Nihal Yazgan, AGT’nin SAP Customer Experience projesinin hedeflerini ve etkilediği süreçleri anlattı.

1984 yılından bu yana ana hedeflerinde kalite ve gelişimin yer aldığı AGT, SAP çözümleri ile hedeflerini geliştirmeye devam ediyor. Sorularımızı yanıtlayan AGT İş Analisti Aylin Güvener Customer Experience projesinin etkilediği süreçlerini anlattı.

Mükemmel fileto işçiliği SAP S/4HANA Teknolojisi ile 7/24 kontrol altında! Balık Sektörü öncülerinden Noordzee de MBIS ile Balık Çiftlikleri, İşleme&Paketleme Tesisi ve Yem Fabrikası olmak üzere 3 ayrı işletmede SAP Hana “S/4 1610” kullanımını hayata geçirdi.