RISE with SAP

ERP süreçlerinizi kendi ihtiyaçlarınız ve temponuz doğrultusunda buluta taşıyın. Kurumsal hedef ve zorluklarınıza göre uyarlanmış tek bir paketle SAP’nin en iyi çözümlerine erişin.

Nagarro + MBIS, RISE with SAP yolculuğunda size rehberlik ederek bulutun avantajlarından yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Daha fazla bilgi

RISE with SAP

ERP veri ve süreçlerinizi buluta taşımak göz korkutucu olabilir, ancak bunu tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. RISE with SAP,
yolculuğunuz boyunca size rehberlik eden ve bulut bilişimin ölçeklenebilirlik, esneklik ve yenilik gibi avantajlarından yararlanmanızı sağlayan
kapsamlı bir çözümdür.

SAP S4HANA on-premise

SAP S/4HANA Bulut ERP

SAP S4HANA gömülü

İş Süreci Zekası

SAP S4HANA in-memory

Teknik Geçiş Araçları ve Hizmetleri

SAP S4HANA işlev

SAP İş Ağı Başlangıç Paketi

SAP S4HANA gelişmiş

SAP İş Teknolojisi Platformu

RISE with SAP’nin Temel Bileşenleri

SAP S/4HANA, tüm işinizi birbirine bağlayan ve düzenleyen yeni nesil süreçler sağlar ve yapay zekadan
yararlanarak her çalışanın daha akıllı kararları daha hızlı almasını mümkün kılar.

SAP S4HANA finans

SAP S/4HANA Bulut Paketi

SAP S/4HANA Cloud Suite, on-premise çözümlerden kaçınmak isteyen şirketler için sunulan, SAP’nin yeni nesil ERP paketidir. Karmaşık iş süreçlerinin üstesinden gelmek için size akıllı ve bulut tabanlı bir ERP sistemi sağlar.

SAP S4HANA tedarik

İş Süreci Zekası

İş Süreçleri Zekası, size iş süreçlerini takip etmek, analiz etmek ve geliştirmek için araç ve hizmetler sunar. Verimsizliklerin belirlenmesini, performansın karşılaştırılmasını ve operasyonların optimize edilmesini sağlar.

SAP S4HANA üretim

SAP İş Ağı

SAP İş Ağı, sizi tedarikçiler, lojistik sağlayıcılar, bankalar ve iş ortakları ile tek bir platformda buluşturur. İşbirliğini geliştirir, işlemleri kolaylaştırır ve gerçek zamanlı tedarik zinciri görünürlüğü sağlar.

SAP S4HANA arge

SAP İş Teknolojisi Platformu

SAP İş Teknolojisi Platformu, sizi SAP çözümlerini kurmak, entegre etmek ve genişletmek için gereken teknoloji ve araçlarla donatır. Veri yönetimi ve analitiği, yapay zeka ve makine öğrenimi gibi akıllı teknolojilerden güç alır.

SAP S4HANA satış

SAP Hizmetleri

SAP Hizmetleri, size bulutta SAP çözümlerini planlama, uygulama ve yönetme konusunda yardımcı olur. Destek paketi, geçiş yardımı, iş dönüşümü rehberliği ve bulut operasyonları yönetimini içerir.

SAP S4HANA varlık

Partner Hizmetleri

Partner Hizmetleri, SAP’nin çözümlerini partner ekosisteminde bulunan sektöre özel çözümler, danışmanlık, uygulama desteği ve eğitim programları ile tamamlar.

İş Modeli İnovasyonu

RISE with SAP, yalnızca ürünlere değil sonuçlara ve üretilen değere odaklanarak yeni gelir kaynakları yaratmanıza olanak tanır. SAP’nin akıllı dönüşüm metodolojisini, iş teknolojisi platformunu ve iş ağını kullanarak dijital çağın en yenilikçi çözüm ve hizmetlerini sunabilirsiniz.

Finansal Dönüşüm

Rise with SAP ile gerçek zamanlı ve merkezi iş akışları yaratarak kuruluşunuzun finansal dönüşümünü tetikleyebilirsiniz. Finansal hedeflerinize ulaşmak için finansal süreçleri kolaylaştırabilir, nakit akışını ve likiditeyi artırabilir ve uyum ve risk yönetimini güçlendirebilirsiniz.

Kurumsal Çeviklik

Rise with SAP, kurumsal çevikliğinizi etkili bir şekilde geliştirerek stratejik iş hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Esnekliğinizi ve hızınızı artırarak değişen pazar koşullarına, müşteri taleplerine ve yasal gerekliliklere kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.

Bulut Yetenekleri

Rise with SAP, dönüşüm hazırlığınızı, hizmet deneyiminizi, operasyonel dayanıklılığınızı artırıp toplam sahip olma maliyetinizi azaltarak bulutun gücünü ortaya çıkarır. Sorunsuz bir bulut deneyimiyle basitleştirilmiş satın alma ve yönetim süreçlerinden ve periyodik güncellemelerden yararlanabilirsiniz.

Süreç Otomasyonu

Rise with SAP, yapay zeka, makine öğrenimi ve otomasyonla temel iş prosedürlerinizi güçlendirir. Yinelenen ve manuel görevleri otomatikleştirerek, veri kalitesini iyileştirerek ve kararlarınızı akıllı hale getirerek operasyonlarınızda üretkenliği, verimliliği ve doğruluğu artırabilirsiniz.

Sürdürülebilirlik

Rise with SAP, sürdürülebilirlik hedeflerinize ulaşmanızda önemli bir rol oynar. Kaynak tüketimini optimize ederek ve iş uygulamalarınızı BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ile uyumlu hale getirebilir, çevresel etkinizi azaltabilir ve sosyal sorumluluklarınızı karşılayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz