Etkinlik Takvimi

MBIS'in uzman danışmanları, pek çok farklı sektörden elde ettiği eşsiz deneyimlerini paylaşıyor. İşletmenizi bir adım ileriye taşımak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri etkinlik takvimimizi takip ederek bulabilirsiniz.

Yaklaşan Etkinlikler

MBIS’in özel çözümü aura ile tanışın!

MBIS aura ile tanışmak ve daha detaylı bilgi almak için Webinar’ımızda, sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

2021-03-04
15:00
Kayıt Ol

Yazılım robotlarını kullanarak iş süreçlerinizi optimize edin!

Yapay Zeka Birim Yöneticimiz Dr. Eren Esgin ve SAP Çözüm Danışmanımız Candan Çetin’in katılımıyla RPA sayesinde işletmelerin ne gibi kazanımlar sağlayacağının gerçek örnekler üzerinden anlatılacağı bu ilginç Webinar’ımızda sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

2021-02-25
15:00
Kayıt Ol

SAP ve non-SAP sistemlerde KVKK kapsamında kişisel veri anonimleştirme ve kriptolama

Ar-Ge Merkezi Genel Müdürümüz Sn. Yusuf Çetin ve Pazarlama Müdürümüz Sn. Aytaç Demir’in katılımıyla 11 Şubat’ta gerçekleştireceğimiz MBIS DERA çözümünün teknik detayları, uygulama örnekleri ve başarı faktörlerini paylaşacağımız Webinar’ımızda, sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. Siz de kişisel verilerin görünürlük riskini DERA ile minimize edin.

Webinarı İzle

MBIS Springfield ile SAP S/4HANA’ya haftalar içinde geçiş yapın

Ar-Ge Merkezi Genel Müdürümüz Sn. Yusuf Çetin ve SAP Çözüm Danışmanımız Candan Çetin’in katılımıyla gerçekleştireceğimiz, S/4HANA dönüşüm metodolojilerinin teknik detayları, uygulama örnekleri ve başarı faktörlerini paylaşacağımız Webinar’ımızda, sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Webinarı İzle

Kurumsal Planlama ve Analitikler için 2021 Trendleri

Yeni yılda işletmeniz için doğru kararlar almak ve iş süreçlerinizi iyileştirerek çalışmalarınızı bir adım daha ileriye taşımak için Webinar’ımızı kaçırmayın.

Webinarı İzle

e-Muhasebe Fişi iş süreçlerinizi nasıl kolaylaştırır?

MBIS Ar-Ge Merkezi Çözüm Mimarı Sevil Bayraktar ve MBIS Ar-Ge Merkezi Takım Lideri Mehmet Nart’ın konuşmacı olacağı Webinar’ımıza davetlisiniz.

Webinarı İzle

SAP S/4HANA Dönüşümünüzü Ertelemeyin!

Ar-Ge Merkezi Genel Müdürümüz Sn. Yusuf Çetin ve Satış ve İş Çözümleri Direktörümüz Sn. Serkan Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz, SAP S/4HANA Brownfield ve MBIS tarafından geliştirilen Springfield S/4HANA Dönüşüm Metodolojilerinin teknik detayları, uygulama örnekleri ve başarı faktörlerini paylaşacağımız Webinar’ımızda, sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Webinarı İzle

SAP CPQ çözümünü, MBIS deneyimi ile hayata geçirin

SAP CPQ ile fiyatlandırma ve teklif süreçlerinizi çok daha hızlı ve hatasız hale getirerek, satışlarınızı, karlılığınızı da koruyarak, nasıl arttırabileceğinizi açıklayacağımız Webinar’ımızda sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Webinarı İzle

Bizimle iletişime geçin