Etkinlik Takvimi

MBIS'in uzman danışmanları, pek çok farklı sektörden elde ettiği eşsiz deneyimlerini paylaşıyor. İşletmenizi bir adım ileriye taşımak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri etkinlik takvimimizi takip ederek bulabilirsiniz.

Kısa günün kârı: Analytica ile iş zekası çözümlerini keşfedin!

SAP iş analitikleri çözümleri ile veri bilimi, işletmenin her kademesindeki çalışanın kolaylıkla erişebileceği bir yapıya evrilir. Tam zamanlı ve büyük hacimli veriler baz alınarak alınan iş kararları, en doğru adımın atılmasını sağlar. Bu anlamda MBIS’in,
iş analitiklerinde uzman grup şirketi Analytica’nın sunduğu avantajlar ile kurumunuzu “Akıllı İşletme” kategorisine dâhil edin.

Veri görselleştirme, mobil ile self servis iş zekası ve gömülü makine öğrenimi sayesinde, yapay zeka gibi çözümlerle kararlarınıza rehberlik edecek verilere sahip olun.

Yılın en kısa günü 21 Aralık’ta Barış Güneş ve Kıvanç Oktaş’ın katılımıyla gerçekleşecek olan ve kısa sürede kârlı ve hızlı çıktılar elde etmek adına yürütülen analitik ve planlama projelerinin mercek altına alınacağı Webinar’ımızı ve 2022 trendlerini kaçırmayın.

Webinarı İzle

Çalışan Deneyimi Yönetimiyle Geleceğe Hazırlanın

Alışılagelmiş İK süreçleri, personel yönetimi ve iş gücü ile ilgili temel konuları kapsar. Son zamanlarda iş dünyası ve çalışan çerçevesinde meydana gelen dönüşüm, sürdürülebilir başarının sırrının çalışan mutluluğundan geçtiğini kanıtlar nitelikte. Dolayısıyla günümüzde İK departmanı, çalışan mutluluğu, yeteneklerin işletmeye kazandırılması, verimliliğin artırılması ve çalışanın şirkete aidiyetini sağlama gibi adımlara hizmet etmekte.

Verimlilik dostu yeni nesil İK yönetimi çözümlerini mercek altına alacağımız ve SAP SuccessFactors’e dair tüm ayrıntıları inceleyeceğimiz “SuccessFactors Webinarı” Çözüm Satış Yöneticimiz Barış Güneş ve SAP Çözüm Danışmanımız Candan Çetin’in katılımlarıyla 8 Aralık Çarşamba günü saat 15:00’da gerçekleşecek. SAP SuccessFactors’e ve işletmenize sağlayacağı faydalara dair ayrıntılı bilgi için webinarımıza mutlaka katılın!

Webinarı İzle

Finans ve Mali İşler için Dijital Çözümler

MBIS e-Bank çözümü ile tüm bankalardaki bakiye ve hesap hareketlerinizi anlık olarak web ve mobil uygulamalarımızdan takip edebilir, SAP sistemlerinizde otomatik muhasebeleştirebilirsiniz. e-Bank, ECC ve S/4HANA sistemleriyle uyumlu, hesap durumları ile bakiyeleri raporlayan ve muhasebeleştiren bir SAP Banka Entegrasyonu ürünüdür.

e-Beyanname, vergi beyanname süreçlerinizi SAP sisteminde yönetmenizi sağlayan ve beyanınızı otomatik olarak GİB’e yükleyebilen bir çözümdür. Excel listelerinin, ortak klasörlerde dosya güvenliğini sağlamaya çalışmanın ve Beyanname Düzenleme Programı’nın tarihe karışmasını sağlayarak zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

e-Bank ve e-Beyanname’nin şirketinize sağlayacağı faydalar üzerinde duracağımız Webinar’ımıza hepiniz davetlisiniz. AR-GE Çözüm Mimarı Sevil Bayraktar, Çözüm Satış Yöneticisi Tuba Güngör ve Finansal Çözümler Grup Müdürü Bülent Hamsi’nin katılımlarıyla gerçekleşecek Webinar’ımızda sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Webinarı İzle

SAP uygulamalarınız için güçlü bir güvenlik ve uyumluluğun temeli nasıl oluşturulur

Kurumların karşı karşıya kaldığı siber güvenlik tehdidini etkisiz hale getirme hızı son derece önemlidir. Hızla alınan aksiyon, kurumunuzun bu gibi tehditlerden etkilenmesinde ciddi bir fark yaratabilir.

Şüpheli etkinliğin izlenmesi, ihlallere karşı savunmanın ve zararın önlenmesinin anahtarıdır ve çoğu şirketin altyapı düzeyinde bir tür izleme uygulaması olsa da,
SAP uygulama düzeyinde neler olup bittiğine dair fikir edinmek zor olabilir.

Peki, halihazırda sahip olduğunuz değerli bilgileri yöneten SAP sistemlerinizi mevcut izleme çözümlerine (SIEM) entegre ederken ihtiyaç duyduğunuz görünürlüğü SAP sistemlerinizde nasıl elde edersiniz?

SAP, müşterilerin kendi sistemlerini korumak için kullandığı bir siber güvenlik çözümü olan SAP Enterprise Threat Detection ile güvenlik ihlallerini ortaya çıkartabilir ve SAP uygulamalarınızdaki şüpheli işlemlerinin önüne geçebilirsiniz.

Bu Webinar’ımızda, hem SAP hem de SAP olmayan sistemlerde tehditleri analiz etmek ve saldırıları belirlemek için bağımsız bir ürün veya diğer güvenlik önlemleriyle entegre olan SAP Enterprise Threat Detection’ı nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız.

Webinarı İzle

RPA (Robotic Process Automation) ile süreçlerinizi kusursuz ve süper hızlı hale getirin

Belli bir prosedüre göre sistemler üzerinde rutin olarak işleyen, sık tekrar eden manuel işleri Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) ve Makine Öğrenmesi teknolojilerini kullanarak yazılım robotlarına devredebilir, bu sayede süreç verimliliğini artırırken zamanın katma değeri yüksek işlerde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Siz de hata oranını, iş gücü gerekliliğini ve riskleri minimuma indiren RPA uygulamalarını devreye alarak operasyonel verimliliğinizi en yüksek seviyeye çıkarın.

Yapay Zeka Birim Yöneticimiz Dr. Eren Esgin ve SAP Çözüm Satış Yöneticisi Barış Güneş’in katılımıyla RPA sayesinde işletmelerin ne gibi kazanımlar sağlayacağının gerçek örnekler üzerinden anlatılacağı bu ilginç Webinar’ımızda sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Webinarı İzle

Satışlarınızı Bulutların Üstüne Çıkarın: SAP® Sales Cloud

Oyunun kuralları değişti. Tüketici ihtiyaçları hızla değişiyor. Rekabet ortamında hem iş süreçlerini yürütmek hem de tüketici alışkanlıklarını takip etmek ve uyum sağlamak başlı başına bir iş gücü haline geldi.

SAP Sales Cloud satış süreçlerinizi standart satış çözümlerinden bir adım öteye taşıyarak yapay zeka ve satış zekası yetenekleri ile satış organizasyonunuzu uçtan uca güçlendirmenize yardımcı oluyor.

SAP Sales Cloud ile satış ekiplerinizin performansını artırmasına yardımcı olabilir ve hata payını minimuma indirirsiniz. İşletmenizin satış süreçlerini iyileştirmek ve global çapta karmaşık ürünlerinizin de satışını hızlandırmak istiyorsanız Satışlarınızı Bulutların Üstüne Çıkarın: SAP Sales Cloud başlıklı Webinar’ımıza katılın.

Webinarı İzle

Dönüşüm Noktası: Rise with SAP®

Serkan Yıldırım

Satış ve İş Çözümleri Direktörü

MBIS

Bülent Karal

Bulut ve İş Çözümlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

SAP®

Pandemi süreciyle beraber özellikle işletmeler için rekabet ortamında oyunun kuralları değişti. Bu kurallar kapsamında oyunun içinde kalarak rekabet edebilmek, Dijital Dönüşümü tüm boyutlarıyla ele alıp en kısa sürede ve başarıyla gerçekleştirmeyi zorunlu kılmakta.

Dijital Dönüşüm, sadece var olan teknoloji altyapısının ve uygulamaların değişimini kapsamıyor. Bulut ortamların kullanılması, çok daha hızlı veri işleme süreleri, süreçlerin günün gerekliliklerine uyumlu hale getirilmesi, iş zekasının devreye alınarak öngörüye dayalı karar alma mekanizmalarının çalıştırılması, kültür değişikliği ve benzer pek çok boyutu birlikte değerlendirmeyi ve bunları hızlı ve kusursuz şekilde gerçekleştirmeyi ifade ediyor.

İşte tam bu noktada, SAP®  RISE, işinizi size en uygun şekilde dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiren çok özel bir yaklaşım.

Peki SAP® RISE’ın getirdiği avantajlar nedir? Dijital Dönüşüm’e nasıl bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşıyor? En önemlisi SAP® RISE ile işletmeniz günün sonunda nereye evrilecek ve bunun kazanımları neler olacak? Bunlar ve benzer soruları yanıtlayacağımız, SAP®  ile beraber düzenlediğimiz Dönüşüm Noktası: Rise With SAP®  Webinar’ımıza davetlisiniz.

Webinarı İzle

SAP® Ariba Sözleşme süreçlerinizi uçtan uca dijitalleştirerek, süreç yönetiminizi kolaylaştırın

Candan Çetin

SAP Solutions Consultant

MBIS

İlkay Sağlam

Supply Chain Logistics Solution Manager

SAP

Dijitalde Sözleşme Yaşam Döngüsü: SAP® Ariba Contracts

Dijital dönüşümünüzün, sizi ileri taşıyabilecek şekilde gerçekleştiğinden emin olmak için hayatınızı ne kadar kolaylaştırdığını değerlendirmeniz gerekir. SAP® Ariba Contracts çözümü, tam da bu soruya net bir cevap verir.

Farklı kanallar üzerinden yönetilen verimsiz, maliyetli ve uzun zaman alan sözleşme süreçlerinizi SAP® Ariba Contracts ile yalınlaştırıp merkezileştirebilir, hataları minimize edebilir ve izlenebilirliği iyileştirebilirsiniz.

Ariba Contracts’ın, saydığımız bu özellikleri ile işletmenize sağlayacağı faydalar üzerine konuşacağımız, SAP® ile birlikte düzenlediğimiz Webinar’ımızda sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Webinarı İzle

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz