SAP® S/4HANA

MBIS, 2016’dan bu yana, sayısız uçtan uca S/4HANA projesini büyük bir başarıyla gerçekleştirmiştir ve Dijital Dönüşüm yolculuğunda MBIS’i tercih eden müşterileriyle referans portföyünü hızla artırmaya devam etmektedir.

S/4HANA’ya siz de MBIS ile güvenle geçin!

Daha fazla bilgi

SAP® S/4HANA

İnanılmaz işleme hızına sahip, son detayına kadar yalınlaştırılmış, market lideri in-memory veri tabanı SAP® HANA üzerinde çalışan S/4HANA,
mevcut iş süreçleriniz için akıllı otomasyon sağlayarak Dijital Dönüşüm yolculuğunuzda çok önemli bir rol oynar.

On-premise, public/private bulut veya hybrid kurulum

Gömülü yapay zeka, gelişmiş analitikler ve akıllı süreç otomasyonu

In-memory veri tabanı ve yalınlaştırılmış veri modeli

Çok sayıda sektör için en iyi ugulamalar ve yeni işlevler

Gelişmiş kullanıcı deneyimi

SAP® S/4HANA temel fonksiyonları

SAP® S/4HANA, tüm işinizi birbirine bağlayan ve düzenleyen yeni nesil süreçler sağlar ve yapay zekadan
yararlanarak her çalışanın daha akıllı kararları daha hızlı almasını mümkün kılar.

Finans

Abonelik (subscription) temelli gelir modellerini etkinleştirin, muhasebe ve finansal kapanış süreçlerini yalınlaştırın, hazine ve finansal risk süreçlerini iyileştirin, iş birliğine dayalı finans işlemlerini destekleyin, emlak yönetimini basitleştirin.

Tedarik zinciri

Daha doğru taahhüt tarihleri ​​sağlayın, nakliye yönetimini entegre edin, depo yönetimini kolaylaştırın, envanter seviyelerini ve süreçlerini optimize edin.

Üretim

Üretim planlamasını iyileştirin, karmaşık montaj süreçlerini kolaylaştırın, üretim operasyonlarınızı hızlandırın, sorunsuz üretim mühendisliği gerçekleştirin, kalite yönetimini geliştirin.

Ar-Ge ve mühendislik

Proje kontrolünü ve ürün geliştirmeyi iyileştirin, kurumsal projeleri etkin bir şekilde yönetin, ürün yaşam döngüsü yönetimini düzene koyun, ürün mühendisliği süreçlerini hızlandırın, gereksinim odaklı süreçlerle verimliliği artırın.

Satış

Sipariş ve sözleşme yönetimi ile gelirinizi maksimize edin, satış performansını yönetin ve iyileştirin, satış gücünüzü ve satış yöneticilerinizi daha verimli olmaları için destekleyin.

Profesyonel hizmetler

Katılım karlılığını optimize etdin, personel kaynağınızı değerlendirin, zaman girişlerini basitleştirin, zaman ve gider faturalandırmasında sınırlamalar getirin, teklif yönetimini yeniden tasarlayın, tekliflerinizi nakde dönüştürün.

Satın alma

Derinlemesine satın alma içgörüleri (insights) edinin, operasyonel satın almayı kolaylaştırın, kaynak bulma ve sözleşme yönetimini otomatikleştirin, tedarik süreçlerini merkezileştirin, emtia tedariğini yönetin, tedarik zinciri riskini etkili bir şekilde azaltın.

Varlık yönetimi

Bakım faaliyetlerini planlayarak, programlayarak ve yürüterek varlık yönetimi uygulamalarını operasyonel mükemmellik için yeni fırsatlara dönüştürün.

Ve daha fazlası

Varlık operasyonlarını ve bakımını basitleştirin, çevre, sağlık ve güvenlik risklerini yönetin, servis anlaşmalarını yönetin, müşteri odaklı hizmetler sağlayın, servis parçaları yönetimini düzene koyun ve temel İK ve bordro süreçlerini kolaylaştırın.

SAP® S/4HANA iş faydaları

S/4HANA’nın bir şirketi nasıl daha hızlı, daha üretken, kararlarında daha isabetli ve rekabette daha avantajlı bir duruma getirebileceğine göz atın.

In-memory ve
kolon bazlı veritabanı

ile veri depolama alanında
%50 tasarruf

100 kat hızlı
çalışan raporlar

ile koşullara göre anında
yenilenebilen çevik karar alma

Yapay zeka
desteği

ile bilgiyi daha iyi değerlendirme ve
performans artışı

Gerçek zamanlı
gelişmiş analitikler

ile daha iyi tahminleme ve daha
hızlı ve doğru karar alma

Ekranlarda yalınlaştırma
ve optimizasyon

ile daha etkin ve başarılı kullanıcı
deneyimi

Sektör bazlı
süreçler

ile daha etkin iş akışları ve
rekabet avantajı

Gelişmiş kullanıcı
deneyimi

ile çok daha az hata ve iş
verimliliğinde artış

Esnek kurulum
seçenekleri

ile projeleri daha az kişiyle
çok daha hızlı devreye alma

SAP® S/4HANA teknik özellikleri

SAP® S/4HANA, SAP® HANA üzerinde çalışır ve son derece hızlı bir bilgi işleme kapasitesiyle doğru verilere sahip olmakla beraber verilerinizi pratik bir şekilde yönetmenizi sağlar. Kolay bir Dijital Dönüşüm için SAP® S/4HANA doğru karar!

Kullanıcı verimliliği

Doğrudan SAP® Bulut çözümlerine entegre edilmiş, sürekli öğrenmeyi sağlayan SAP® Enable Now, kullanıcıların hızla çalışmaya başlamasına, daha üretken olmasına ve becerilerini genişletmesine yardımcı olur.

Kullanıcı erişimi

Kullanıcılar SAP® S/4HANA’ya herhangi bir cihaz üzerindeki bir Web tarayıcısından erişebilir. Başlamak için tek ihtiyaçları olan bir internet bağlantısı, URL ve erişim hakkı.

Veri güvenliği

SAP® S/4HANA genel, sektörel ve ülkeye özel veri gizliliği, ürün güvenliği ve güvenlik standartlarını korur:.

Kullanıcı yönetimi

SAP® S/4HANA, SAP® NetWeaver teknoloji platformu ve SAP® HANA platformu ile sağlanan kullanıcı yönetimi ve kimlik doğrulama mekanizmalarına dayanır.

Akıllı otomasyon

Yapay zeka, makine öğrenimi ve tahmine dayalı analitikler gibi yenilikler SAP® S/4HANA’ya gömülü olarak gelir, iş verimliliğinizi artırır ve çalışanlarınızın daha iyi kararları daha hızlı almasını sağlar.

İki katmanlı (two-tier) ERP

Bulut ve on-premise hibrit bir ortamda kurumunuzun ERP ihtiyaçlarını yönetin ve basitleştirilmiş entegrasyon ve koordineli süreçler için tek bir veri modelinden yararlanın.

Dijital asistan

SAP® Fiori ve içeriğe duyarlı (context-sensitive) dijital asistan SAP® CoPilot ile herhangi bir cihazdan SAP® S/4HANA’ya erişim mümkündür.

Gömülü analitikler

SAP® S/4HANA’ya gömülü olarak gelen uçtan uca analitikler, işletmenizin her yönünü en ayrıntılı düzeyde anlamanızı mümkün kılar ve işinizi gerçek zamanlı olarak yönetebilmenize olanak sunar.

Genişleyebilirlik

SAP® S/4HANA, SAP® Cloud Platform ve uygulama içi yapılandırma aracılığıyla genişletilebilir. Şirket içi iş senaryolarında kod değişikliğini kullanabilir.

Kapasite optimizasyonu

SAP® S/4HANA’yı işletmenize ait veya veya bir hizmet olarak altyapı sağlayıcından kullandığınız veri merkezinize yükleyip kapasitenizi ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilir, optimize edebilir ve tam kontrol sağlayarak özelleştirip genişletebilirsiniz.

Sadeleştirilmiş veri modeli

SAP® S/4HANA bulutta ve on-premise ortamlarda tutarlı olarak kullanılabilen ve kolaylıkla yönetilebilen tek ve sadeleştirilmiş veri modeli ile gelir.

Kimlik yönetimi

Şirketler, SAP® S/4HANA ile kimlik ve erişim yönetimi standartlarının oluşturulmasını ve işletilmesini kolaylıkla sağlayabilirler.

Müşterilerimizin Görüşleri

Daha başarılı olmanız için neler yapıyoruz?

Turgay Fidan
Aşkale Çimento, Grup Bilgi Teknolojileri Müdürü
Çimento sektörünün öncü kuruluşlarından Erçimsan Holding olarak, 2009 yılında SAP® sistemine geçme kararı verdikten sonra doğru ve yerinde bir seçim yaparak MBIS'i tercih ettik. Bizleri destekleyen, dijitalleşme çözümleri sunan, yol gösteren iş ortağımız MBIS’e, bugüne kadar geçen bu başarılı süreçte, bizimle beraber oldukları için teşekkür ederiz.
Karani YILMAZ
PULVER, Bilgi Teknolojileri Müdürü
"Süreçlerimizi, sektörümüzdeki en iyi uygulamalara göre yalınlaştırmak ve hızlandırmak, SAP® S/4HANA’ya geçiş projemizin ana hedefleri arasındaydı. Bu projeyle bu hedeflerimizi başarıyla gerçekleştirirken, doğru maliyet yapısı ve kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini de en üst düzeye çıkarmayı başardık. Proje boyunca omuz omuza çalıştığımız, başarıya odaklı ve deneyimli MBIS ekibine teşekkür ederiz."
Sevil ÖZDEMİR
UGETAM A.Ş., Bilişim Teknolojileri Müdürü
“İBB bağlı kuruluşlar ve iştirak firmalarına yaygınlaştımayı düşündüğümüz SAP® S/4HANA Dijital Dönüşüm Yolculuğumuz’un ilk fazını MBIS ’in deneyimli ekibi ile birlikte 4 ay gibi kısa bir sürede başarıyla tamamladık. Yalın, verimli ve şeffaf yönetim anlayışımızı, SAP® S/4HANA Fiori ekranlarının sunduğu sadelikleri de kullanarak, yeni nesil iş yazılımı stratejimizle birleştirdik.

Bu başarılı projeyi gerçekleştirmemizde önemli bir rol üstlenen MBIS’e teşekkür ediyoruz.”

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz