SAP® Servis Yönetimi
Çözümleri

Hizmet ekiplerinizin süreç verimliliklerini artırmaları ve müşterilerinize kusursuz servis deneyimi sunmaları için Omnichannel desteği, 360° müşteri görünümü ve akıllı destek talebi yönetimi SAP® uygulamalarını Nagarro + MBIS uzmanlığıyla şirketinize adapte edin.

Daha fazla bilgi

Nagarro + MBIS ile satış yeteneklerinizi geleceğe adapte edin.

SAP Service Cloudservis doğru

Doğru adımlarla verimliliğinizi iyileştirin

Self servis seçenekleriyle cevap vermeniz gereken destek taleplerini azaltırken akıllı teknolojilerle müşteri hizmetleri ekiplerinizin verimliliğini artırın.

SAP Service Cloudservis müşteri

Müşterileriniz için hızlı çözümler sağlayın

Müşteri sorunlarını iletişim merkezinde hızla işleyerek sahada daha etkili hizmetler sunun.

SAP Service Cloudservis temsilci

Temsilcilerinizin üretkenliğini artırın

Müşterilerinize ait 360° görünüm ve bilgi yönetimi ile hizmet temsilcilerinizin sorunları hızla çözmesine yardımcı olun.

SAP® Service
Cloud

Nagarro + MBIS ile, sunduğunuz hizmetleri müşteri deneyiminin
merkezi haline getirin.

SAP® Service Cloud; self servis araçları, hızlı yanıt veren iletişim merkezleri
ve sahada güvenilir destek ile her seferinde harika müşteri deneyimleri
sunmanıza yardımcı olur. SAP® Service Cloud çözümünü Nagarro + MBIS’in uzman
ekibiyle beraber hayata geçirerek müşterilerinize özelleştirilmiş hizmet
deneyimleri sunun ve tüm hizmet kanallarınızda hızlı çözümler sağlayın.

Daha fazla bilgi

SAP® Service Cloud çözümü, müşterilerinizin ve sizin hayatınızı kolaylaştırır.

SAP Service Cloudservis sorunsuz

Sorunsuz çok kanallı hizmet sağlayın

360° bir müşteri görünümü ile tüm müşteri taleplerini aynı arayüzde yönetin ve iletişim kanallarında sorunsuz bir deneyim sağlayın.

SAP Service Cloudservis sorunları

Müşteri sorunlarını hızla çözün

Makine öğrenimi ile çağrı sınıflandırmasını ve çözümlemesini hızlandırın, temsilcilerinizi işlerinde mükemmelleşmeleri için ihtiyaç duydukları araçlar ve verilerle destekleyin.

SAP Service Cloudservis hizmet

Müşteri hizmetleri maliyetlerini düşürün

Makine öğrenimi ile rutin görevleri otomatikleştirerek ve ortalama işlem sürelerini kısaltarak müşteri hizmetleri süreçlerinin verimliliklerini artırın.

Teknik ve Fonksiyonel Özellikler

SAP Service Cloudservis entegre

Entegre iletişim kanalları

Tutarlı bir deneyim için tüm servis taleplerini aynı arayüzde yönetin. Müşterilerinize chatbot, telefon, sohbet, SMS, e-posta ve sosyal kanallar aracılığıyla hizmet verin. Otomatik müşteri tanımlama, ekran belirleme ve akıllı yönlendirme ile hizmet hızınızı artırın.

SAP Service Cloudservis destek

Destek talebi yönetimi

Manuel olarak veya e-posta mesajları, sohbet, SMS, portal veya sosyal medya kanallarından tetiklenen destek talepleri oluşturun. Kapsamlı talep oluşturma araçlarıyla destek taleplerini verimli bir şekilde yönlendirin ve hızla çözüme kavuşturun.

SAP Service Cloudservis servis

Servis analitikleri

Hazır raporlar ve analizlerle hizmet performansınızı izleyin ve iyileştirin. Çalışan iş yükü, çağrı tamamlama oranı, SLA’lar ve diğer ilgili ölçümler hakkında gerçek zamanlı analizlerle hizmet performansınızı izleyin, raporlarınızı özelleştirin.

SAP Service Cloudservis öğrenme

Öğrenme yönetimi

Görsel eğitim araçlarıyla yeni hizmet temsilcileri için işe adaptasyon sürecini kolaylaştırın. Temsilcilerinizi, özelleştirilmiş öğrenim metodları ve anlık eğitimlerle her zaman güncel tutun.

SAP Service Cloudservis satış

Satış, pazarlama ve e-ticaret ile entegrasyon

Daha geniş bir müşteri görünümü elde etmek için hizmet çözümlerinize satış yetenekleri ekleyin. Müşterilerinizin tam görünümünü sağlarken silo şeklindeki bilgi kümelerini parçalayın ve departmanlar arasındaki işlemleri sadeleştirin.

SAP Service Cloudservis çözüm

Çözüm önerileri

Gelen hizmet talepleriyle ilgili en alakalı çözümleri bulmak için makine öğrenimi özellikleri ile oluşturulan teklifler alın. Ortalama çözüm sürelerini kısaltın ve sorunları azaltın. Hizmet ekiplerinizin üretkenliğini artırın ve çalışan bağlılığını güçlendirin.

SAP® C/4HANA ile müşteri deneyimi yönetiminin hangi çözümlerle nasıl yükseltilebileceğinin açıklandığı e-Kitabımızı indirebilirsiniz.

Günümüzde müşteri deneyiminin önemini kavrayan işletmeler, deneyim ekonomisinde rekabet edebilmek için farklı çözümlere ihtiyaç duyuyor. Nagarro + MBIS olarak, müşterilerinize sunduğunuz deneyimi yöneterek kalitesini yükseltebilmeniz için size SAP® C/4HANA çözümleri sunuyoruz. Daha iyi bir müşteri deneyimi sağlayarak rekabette öne geçmek için daha fazla beklemeyin.

İndir

AGT Ağaç Sanayii

Nagarro + MBIS farkıyla SAP® BPC çözümünü seçen AGT Ağaç Sanayii’nde gerçekleşen dijital dönüşüm projesinin detaylarını inceleyin.

  • Sektör
    Ağaç ve Orman Ürünleri
  • Ülke
    Türkiye
  • Ürün
    SAP® BPC
Vaka Analizini İndir

Başarı Hikayeleri

Kaynaklar

Nagarro + MBIS’in bilgi birikiminden faydalanın, farkındalığınızı artırın.

e kitap

Nagarro + MBIS'in sunduğu SAP® S/4HANA Finance Çözümü ile
kazanan siz olun.

Bu dokümanın amacı, bir S/4HANA Finance projesinin hazırlık aşamasında yapılması gerekenlere dikkat çekmek ve implementasyonun geri kalanının daha sorunsuz ilerlemesini sağlamaktır.

İndir

SAP® S/4HANA Finance

SAP® S/4HANA Finance çözümü hakkında daha fazla bilgi
edinmek için webinar kaydımızı izleyin

Webinarı İzle

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz