Kariyer

Kariyer gelişiminizi önemsiyoruz. Siz de hızla büyüyen genç ve dinamik MBIS ekibine katılın, kariyer yolculuğunuzda birlikte ilerleyelim.

Teknik bilgi ve yetkinliklerden kişisel gelişime, sorumluluk alanlarının genişletilmesinden bütünleşik bakış açısı kazandırmaya pek çok alanda ilerlemek için ideal çalışma ortamının avantajlarını MBIS ile yaşayın.

MBIS’in iş kültürü ve çalışma ortamını
SAP® danışmanı arkadaşlarımızdan dinleyin:

  • kariyer 1 Keyifli ve huzurlu
    çalışma ortamı
  • kariyer 2 Kariyer gelişimine katkı
  • kariyer 3 Açık kapı politikası
  • kariyer 4 Yetkinliklere göre kariyer planlaması
  • kariyer 5 Açık görüşlülük
  • kariyer 6 Huzurlu çalışma ortamı

MBIS
çalışma kültürü

Kariyer gelişimine katkı

Sertifikasyon eğitimleri, iş başında eğitim, kişisel gelişim eğitimleri, mentorluk, rehberlikler ile kariyeri gelişiminz için ideal bir kurumuz.

Açık kapı politikası

Yönetici ortaklarımız dahil, tüm yöneticilerimize erişilmesi ve iletişim kurulabilmesi için tüm kapılarımız sonuna kadar açık.

Fırsat eşitliği

Hiçbir ayırım gözetmeksizin, tüm çalışma arkadaşlarımıza eşit mesafede durarak, MBIS içinde kariyer yapma, daha geniş sorumluluklar ve yetkiler alma konusunda adil bir tutum sergiliyoruz.

Huzurlu çalışma ortamı

Politik çekişmelerden uzak, işlerimizin müşterilerimize en uygun şekilde sonuçlandırılması için çalışıyor ve bunun için huzurlu bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Açık görüşlülük

Önyargılardan arınmış olarak, çalışanlarımızı büyük bir dikkatle dinliyor, fikir ve önerilerini mutlaka değerlendiriyoruz.

Tüm çalışma arkadaşlarımız için oluşturduğumuz şeffaf, gelişimi destekleyen, dinleyen ve insanı merkeze koyan huzurlu çalışma ortamının yarattığı sinerji ile neleri başarabileceğimizi gördükçe motivasyonumuz bir kat daha artıyor.

Cenk Salihoğlu

MBIS Genel Müdür

MBIS'te
Kariyer Gelişimi

Kişisel gelişim

Kariyer basamaklarında yükselmenin sadece teknik bilgi ve beceriye bağlı olmadığını biliyor ve çalışanlarımızın bireysel gelişimleri için harika eğitimler sunuyoruz

Teknik bilgi ve yetkinlikler

Sertifikasyon eğitimleri, işte eğitim, kişisel gelişim eğitimleri, mentorluk ve, rehberlikler ile kariyer gelişiminiz için ideal bir kurumuz.

Bütünsel bakış açısı kazandırma

Sadece bir alanda çok iyi olmak dışında, kariyer yolculuğunuzda, büyük resmi görmenize ve birbiriyle ilişkili farklı alanlarda deneyim edinmenize destek oluyoruz.

Sorumluluk ve yetki alanının genişletilmesi

Önyargılardan arınmış olarak, çalışanlarımızı büyük bir dikkatle dinliyor, fikir ve önerilerini mutlaka değerlendiriyoruz.

Fırsat eşitliğinin bulunduğu, fikirlerinizin dinlendiği, kişisel gelişiminize önem verilen huzurlu bir çalışma ortamında neleri başarabileceğinizi çok iyi biliyoruz. Ekibimize katılmak için Kariyer.net üzerindeki sayfamızdan açık poziyonlarımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar