SAP İş Gücü Yönetimi
Çözümleri

Stratejilerinizi yönlendirmek ve gelecekteki iş gücü ihtiyaçlarınızı planlamanıza yardımcı olmak amacıyla somut ve eyleme geçirilebilir içgörüler elde etmek, gelecekteki ilgili risklere karşı hazırlıklı olmak için MBIS danışmanlığının gücünü yanınıza alarak gelişmiş iş gücü modellemeleri hazırlayın.

Daha fazla bilgi

İş stratejilerinizi destekleyen etkili iş gücü planlamaları için MBIS’in üstün teknoloji ve
SAP insan kaynakları çözümleri danışmanlığından faydalanın.

Stratejik iş gücü planlaması

İş gücünüzü, iş stratejinizi destekleyecek şekilde görüntüleyin, değerlendirin ve planlayın.

Operasyonel personel planlaması

Çalışan sayısı planlamasını takip ederek değişen iş koşullarına daha hızlı yanıt verin.

Finansal modelleme ve etki analizi

Çalışan sayısı planlarını uygulamadan önce mali sonuçlarını araştırın ve ölçün.

SAP SuccessFactors
Workforce Planning

İş gücü kaynaklı riskleri minimize etmek için planlarınızı
MBIS deneyimiyle oluşturun ve uygulayın.

MBIS’in sunduğu SAP SuccessFactors Workforce Planning danışmanlığı, size hem
stratejik iş gücü hem de operasyonel personel planlamasını içeren kapsamlı iş gücü
planlama yetenekleri sunar. Stratejik planlamayla doğru yetenekleri işe alabilir ve
uzun yıllar kuruluşunuzda tutmanızı sağlayan stratejiler geliştirebilirsiniz. Operasyonel
personel planlamasıyla, değişen organizasyonel ihtiyaçları planlayabilir ve bu
planlamayı periyodik olarak geliştirerek tekrarlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

SAP SuccessFactors Workforce Planning ile iş gücü planlamanızı mükemmelleştirin.

Planları bütçelerle uyumlu hale getirin

Personel sayısı planları oluşturun ve yöneticilerin alt planlar oluşturarak bunları ek departmanlara veya maliyet merkezlerine aktarmasını sağlayın.

Risklerden kaçının

Küresel yetenek azlığı ve yaşlanan iş gücünün neden olduğu önemli risklere maruz kalmadan kontrolü ele alın.

Stratejiler geliştirin ve etkilerini analiz edin

What-if analizlerinden olasılık senaryoları oluşturun; işe alma, geliştirme ve yetenekli çalışanları elde tutma stratejilerinin sonuçlarını ölçün ve karşılaştırın.

Teknik ve Fonksiyonel Özellikler

Stratejik iş gücü planlaması

Stratejinizi desteklemek için iş gücünüzü izleyin, değerlendirin ve modelleyin. Talep ve dahili arz tahminleri oluşturun ve kritik roller için ihtiyaçları belirleyin. Riskleri tespit ve analiz edin, stratejiler geliştirin ve öngörülen etkileri hesaplayın.

Operasyonel personel planlaması

Operasyonel personel planlaması yaparak değişen iş koşullarına cevap verin ve iş gücü planlamasını sürekli kendini yenileyen bir süreç haline getirin.

Finansal modelleme ve etki analizi

Ücret planlaması ve faydaları, alt yüklenici kullanımı ve diğer iş gücü senaryolarında olası değişiklikleri modelleyin. Maliyet kontrollerini ve tahmin doğruluğunu iyileştirin. Daha iyi görünürlük için verileri tek bir yerde toplayın ve iş gücü planı değişikliklerinin işletmeye olan mali etkisini anlayın.

Müşterilerimizin Görüşleri

Daha başarılı olmanız için neler yapıyoruz?

Fehmi Murat DERİCİOĞLU
Çimsa, CIO
“SAP ile stratejik ortaklığımız kapsamında yürüttüğümüz Dijital Dönüşüm yolculuğumuzun Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili kısmını da PDP (Personal Data Protector) çözümü ile tamamlamış bulunuyoruz. SAP’nin KVKK konusundaki deneyimlerini ve en iyi uygulamalarını kendimize adapte ederek son derece başarılı bir projeyle birlikte, ekosistemimiz içindeki kişisel verilerin korunmasını ve ilgili süreçlerin tüm ortamlar için merkezi olarak yönetilmesini sağlayarak, kanuni gerekliliklerin çok önemli bir kısmını yerine getirmeyi başardık. “
Mesut CAN
AGT, Proje Müdürü
“AGT’nin dijital çekirdeğini dönüştürdük! 10’dan fazla uydu sistemle entegre ECC sistemimizi Springfield metodolojisiyle MBIS’in deneyimli ekibiyle birlikte pandemiye rağmen 4 ayda S/4HANA’ya dönüştürdük. PMI standartlarına uygun yönettiğimiz ve çevik yaklaşımı entegre ettiğimiz projemiz sonucunda yalınlaşan, hızlanan ve güncellenen Bilgi Sistemleri altyapımız yeni teknolojilere hazır. Analitik yönetim reflekslerimiz güçlendi. Birlikte başarılı projelere imza attığımız MBIS’e teşekkür ederiz.”
Kadir Sakarya
Sepaş, Bilgi Teknolojileri Altyapı Müdürü
SAP’nin KVKK konusundaki en iyi uygulamalarını kendimize adapte ederek son derece başarılı bir proje ile birlikte, ekosistemimiz içindeki kişisel verilerin korunmasını ve ilgili süreçlerin tüm ortamlar için merkezi olarak yönetilmesini sağladık. SAP PDP ile kanuni gerekliliklerin çok önemli bir kısmını yerine getirmeyi başardığımız bu projede MBIS’in uzman ekibi ile çalıştık. Özverili çalışmalarından dolayı birlikte bu projeye imza attığımız MBIS’e çok teşekkür ederiz.
Emre Karabulut
Medcem, Bilgi Teknolojileri Müdürü
SAP’yi çimento sektöründe gelişen misyon ve stratejimizi destekleyen bir motor olarak görüyoruz. Öyle ki çimento sektöründe dijital çözümler geliştirmede esnekliği, entegrasyon kolaylığı ve değişen iş süreçlerine adaptasyonu ile vazgeçilmez bir kaynak. Bu süreçte danışmanlık firması olarak, know-how’ı güçlü ve değişen iş ihtiyaçlarımıza hızlı çözüm üreten MBIS, inovasyon yolculuğumuzda bizim için önemli bir çözüm ortağı haline gelmiştir.
Aylin Güvener
AGT, Satış ve Pazarlama Süreçleri Yöneticisi
MBIS’in B2B müşteri portalı Customer WEGA ile bayilerimizle iş birliği içerisinde çalışma imkânı elde ederek, müşteri memnuniyetimizi artırdık. Portalde ihtiyaçlarımıza yönelik sürekli yapılan iyileştirmelerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz. Operasyonel verimliliğimizi ve bayilerimizle olan iletişimimizi artırmamıza da katkı sağlayan MBIS’e, Customer WEGA’nın hayat geçirilme ve geliştirme aşamalarında gösterdikleri profesyonel ve iş odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Yasin GÖKKAYA
AGT, İş Uygulamaları Müdürü
“MBIS’in Profesyonel Destek Hizmetleri’nden yararlanmaya başladığımızdan bu yana kendimizi her zaman güvende hissediyoruz. MBIS’in alanında uzman ekibi ile sunduğu hızlı ve etkin çözümler sayesinde, iş uygulamalarımızı kullanan iç müşterilerimizin memnuniyetlerini çok iyi noktalara getirdik. Özverili çalışmalarından dolayı MBIS’e teşekkür ediyor, uzun yıllar birlikte çalışmayı diliyoruz.”
Sinan Karacoğlan
Doğu Pres, BT Müdürü
Uzun yıllardır MBIS ile çalışıyoruz. Beraber başarıyla canlıya geçirdiğimiz SAP S/4HANA projesinden sonra MBIS’in profesyonel destek hizmetlerinden de yararlanmaktayız. Uzman ekiplerin ihtiyaçlarımıza çözüm odaklı yaklaşımlarıyla beraber destek ihtiyaçlarımızı da sorunsuz ve hızlı bir şekilde MBIS ile çözüme kavuşturuyoruz. Birlikte çok daha uzun yıllar çalışmak dileğiyle MBIS’e teşekkür ederiz.
Alper Nantu
Hasçelik, BT SAP Sorumlusu & Geliştiricisi
"24 saat çalışan bir endüstriyel fabrikada, SAP gibi önemli sistemlerimize anlık olarak izleme sunan bir servise sahip olmak fayda sağlıyor. Ben her yetki değişimi, önemli SAP JOB programlarının durumları ve performans tutarsızlıklarını System Guard aracı ile takip ediyor ve gerektiğinde aksiyon alıyorum."
İlker Özer
Tadım, IT Direktörü
2016 yılından bu yana MBIS’in profesyonel destek hizmetlerinden yararlanmaktayız. MBIS’in çözüm odaklı uzmanlarının taleplerimizi çok hızlı şekilde karşılamaları sayesinde, bir yandan günlük operasyonlarımızdaki aksamaların önüne geçerken diğer yandan da memnuniyet ve esnekliğimizi üst seviyelere taşımayı başardık. Birlikte çok daha uzun yıllar çalışmak dileğiyle MBIS’e teşekkür ederiz.

AGT Ağaç Sanayii

MBIS farkıyla SAP BPC çözümünü seçen AGT Ağaç Sanayii’nde gerçekleşen dijital dönüşüm projesinin detaylarını inceleyin.

  • Sektör
    Ağaç ve Orman Ürünleri
  • Ülke
    Türkiye
  • Ürün
    SAP BPC
Vaka Analizini İndir

Başarı Hikayeleri

Kaynaklar

MBIS’in bilgi birikiminden faydalanın, farkındalığınızı artırın.

MBIS'in sunduğu SAP S/4HANA Finance Çözümü ile
kazanan siz olun.

Bu dokümanın amacı, bir S/4HANA Finance projesinin hazırlık aşamasında yapılması gerekenlere dikkat çekmek ve implementasyonun geri kalanının daha sorunsuz ilerlemesini sağlamaktır.

Ücretsiz İndir

SAP S/4HANA Finance

SAP S/4HANA Finance çözümü hakkında daha fazla bilgi
edinmek için webinar kaydımızı izleyin

Webinarı İzle

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz