SAP Satış Yönetimi
Çözümleri

Müşterilerle etkileşiminizi iyileştiren, gelirlerinizi artıran, satış sürecinizi hızlandıran ve müşterilerinizin sadakatini en üst seviyeye çıkaran entegre SAP Satış Yönetimi çözümlerini MBIS deneyimi ile hayata geçirin.

Daha fazla bilgi

MBIS ile satış yeteneklerinizi geleceğe adapte edin.

Otomatik satış süreçleri

Her müşterinin tam izlenebilirliği ile satış süreçlerini otomatikleştirin ve satış kapama hızınızı artırın.

Her zaman her yerde satış yapın

Bölge, kota ve prim yönetimini birbirine bağlayarak satış performansınızı en üst düzeye çıkarın.

Verimliliğinizi artırın

Fiyatlandırma ve müşteri tekliflerinin yerleşik yapay zeka ve akıllı satış araçlarıyla yapılandırarak verimliliğizi iyileştirin.

SAP
Sales Cloud

MBIS’in müşteri deneyimi odaklı satış süreç ve
teknoloji danışmanlığı aracılığıyla müşterilerle etkileşiminizi
ve satış gelirlerinizi maksimize edin.

Satış çözümlerinin hayata geçirilmesinde MBIS’in, inovatif
yaklaşımlarının gücünü arkanıza alın. MBIS satış yönetimi danışmanlık
ekibinin etkinliği, yıllar içinde global ve yerel müşterilerimizden elde
ettiğimiz derin uzmanlıkta yatmaktadır. Deneyimlenmiş ve kalitesi ispat
edilmiş danışmanlık hizmetlerimizle, siz de müşterilerinizi merkeze koyan,
“360 derece satış yönetimi” süreçlerinizi oluşturun.

Daha fazla bilgi

SAP Sales Cloud çözümüyle 360 derece satış yönetimi

Kazanma oranlarını artırın

Her fırsata göre özelleştirilmiş yapay zeka önerileriyle satış etkinliğinizi artırın.

Her zaman her yerde satış yapın

Çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikleri yöneterek, fırsatları geliştirerek ve performansı izleyerek müşterilerle stratejik olarak etkileşim kurun.

Her müşteriyle bağlantı kurun

Her müşteri etkileşiminin ve sosyal içgörünün tam izlenirliği ile satış ekibinizin güvenilir danışmanlar olmasını ve kalıcı ilişkiler kurmasını sağlayın.

Teknik ve Fonksiyonel Özellikler

Satış gücü otomasyonu

Müşteri adayı, fırsat ve tahmin süreçlerini birbirine bağlayarak gelirlerinizi artırın. İş birliği araçları, etkileşimli dashboard’lar ve gerçek zamanlı müşteri analitikleri ile satış üretkenliğinizi maksimize edin. Microsoft Outlook ve Google Gmail ile senkronizasyon sağlayarak gereksiz zaman kayıplarını azaltın.

Gömülü satış zekası

Akıllı fırsat puanlamasıyla, satıcılarınızı öncelikli potansiyel müşterilere ve fırsatlara odaklayın. Yapay zeka önerileriyle satış hızını ve kazanma oranlarını artırın. Tahmin zekası ve görsel pipeline analizi ile proaktif olarak risk altındaki fırsatlarla anında etkileşime geçin.

Optimize mobil uygulama

Mobil satış özellikleri ve sorunsuz çevrimiçi çevrimdışı senkronizasyonla satış başarınızı artırın. Rota optimizasyonu, kişiselleştirilmiş aktivite planları ve dinamik ziyaret anketleri ile perakende saha satış üretkenliğinizi en üst seviyeye taşıyın.

Müşterilerimizin Görüşleri

Daha başarılı olmanız için neler yapıyoruz?

Fehmi Murat DERİCİOĞLU
Çimsa, CIO
“SAP ile stratejik ortaklığımız kapsamında yürüttüğümüz Dijital Dönüşüm yolculuğumuzun Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili kısmını da PDP (Personal Data Protector) çözümü ile tamamlamış bulunuyoruz. SAP’nin KVKK konusundaki deneyimlerini ve en iyi uygulamalarını kendimize adapte ederek son derece başarılı bir projeyle birlikte, ekosistemimiz içindeki kişisel verilerin korunmasını ve ilgili süreçlerin tüm ortamlar için merkezi olarak yönetilmesini sağlayarak, kanuni gerekliliklerin çok önemli bir kısmını yerine getirmeyi başardık. “
Mesut CAN
AGT, Proje Müdürü
“AGT’nin dijital çekirdeğini dönüştürdük! 10’dan fazla uydu sistemle entegre ECC sistemimizi Springfield metodolojisiyle MBIS’in deneyimli ekibiyle birlikte pandemiye rağmen 4 ayda S/4HANA’ya dönüştürdük. PMI standartlarına uygun yönettiğimiz ve çevik yaklaşımı entegre ettiğimiz projemiz sonucunda yalınlaşan, hızlanan ve güncellenen Bilgi Sistemleri altyapımız yeni teknolojilere hazır. Analitik yönetim reflekslerimiz güçlendi. Birlikte başarılı projelere imza attığımız MBIS’e teşekkür ederiz.”
Kadir Sakarya
Sepaş, Bilgi Teknolojileri Altyapı Müdürü
SAP’nin KVKK konusundaki en iyi uygulamalarını kendimize adapte ederek son derece başarılı bir proje ile birlikte, ekosistemimiz içindeki kişisel verilerin korunmasını ve ilgili süreçlerin tüm ortamlar için merkezi olarak yönetilmesini sağladık. SAP PDP ile kanuni gerekliliklerin çok önemli bir kısmını yerine getirmeyi başardığımız bu projede MBIS’in uzman ekibi ile çalıştık. Özverili çalışmalarından dolayı birlikte bu projeye imza attığımız MBIS’e çok teşekkür ederiz.
Emre Karabulut
Medcem, Bilgi Teknolojileri Müdürü
SAP’yi çimento sektöründe gelişen misyon ve stratejimizi destekleyen bir motor olarak görüyoruz. Öyle ki çimento sektöründe dijital çözümler geliştirmede esnekliği, entegrasyon kolaylığı ve değişen iş süreçlerine adaptasyonu ile vazgeçilmez bir kaynak. Bu süreçte danışmanlık firması olarak, know-how’ı güçlü ve değişen iş ihtiyaçlarımıza hızlı çözüm üreten MBIS, inovasyon yolculuğumuzda bizim için önemli bir çözüm ortağı haline gelmiştir.
Aylin Güvener
AGT, Satış ve Pazarlama Süreçleri Yöneticisi
MBIS’in B2B müşteri portalı Customer WEGA ile bayilerimizle iş birliği içerisinde çalışma imkânı elde ederek, müşteri memnuniyetimizi artırdık. Portalde ihtiyaçlarımıza yönelik sürekli yapılan iyileştirmelerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz. Operasyonel verimliliğimizi ve bayilerimizle olan iletişimimizi artırmamıza da katkı sağlayan MBIS’e, Customer WEGA’nın hayat geçirilme ve geliştirme aşamalarında gösterdikleri profesyonel ve iş odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Yasin GÖKKAYA
AGT, İş Uygulamaları Müdürü
“MBIS’in Profesyonel Destek Hizmetleri’nden yararlanmaya başladığımızdan bu yana kendimizi her zaman güvende hissediyoruz. MBIS’in alanında uzman ekibi ile sunduğu hızlı ve etkin çözümler sayesinde, iş uygulamalarımızı kullanan iç müşterilerimizin memnuniyetlerini çok iyi noktalara getirdik. Özverili çalışmalarından dolayı MBIS’e teşekkür ediyor, uzun yıllar birlikte çalışmayı diliyoruz.”
Sinan Karacoğlan
Doğu Pres, BT Müdürü
Uzun yıllardır MBIS ile çalışıyoruz. Beraber başarıyla canlıya geçirdiğimiz SAP S/4HANA projesinden sonra MBIS’in profesyonel destek hizmetlerinden de yararlanmaktayız. Uzman ekiplerin ihtiyaçlarımıza çözüm odaklı yaklaşımlarıyla beraber destek ihtiyaçlarımızı da sorunsuz ve hızlı bir şekilde MBIS ile çözüme kavuşturuyoruz. Birlikte çok daha uzun yıllar çalışmak dileğiyle MBIS’e teşekkür ederiz.
Alper Nantu
Hasçelik, BT SAP Sorumlusu & Geliştiricisi
"24 saat çalışan bir endüstriyel fabrikada, SAP gibi önemli sistemlerimize anlık olarak izleme sunan bir servise sahip olmak fayda sağlıyor. Ben her yetki değişimi, önemli SAP JOB programlarının durumları ve performans tutarsızlıklarını System Guard aracı ile takip ediyor ve gerektiğinde aksiyon alıyorum."
İlker Özer
Tadım, IT Direktörü
2016 yılından bu yana MBIS’in profesyonel destek hizmetlerinden yararlanmaktayız. MBIS’in çözüm odaklı uzmanlarının taleplerimizi çok hızlı şekilde karşılamaları sayesinde, bir yandan günlük operasyonlarımızdaki aksamaların önüne geçerken diğer yandan da memnuniyet ve esnekliğimizi üst seviyelere taşımayı başardık. Birlikte çok daha uzun yıllar çalışmak dileğiyle MBIS’e teşekkür ederiz.

AGT Ağaç Sanayii

MBIS farkıyla SAP BPC çözümünü seçen AGT Ağaç Sanayii’nde gerçekleşen dijital dönüşüm projesinin detaylarını inceleyin.

  • Sektör
    Ağaç ve Orman Ürünleri
  • Ülke
    Türkiye
  • Ürün
    SAP BPC
Vaka Analizini İndir

Başarı Hikayeleri

Kaynaklar

MBIS’in bilgi birikiminden faydalanın, farkındalığınızı artırın.

MBIS'in sunduğu SAP S/4HANA Finance Çözümü ile
kazanan siz olun.

Bu dokümanın amacı, bir S/4HANA Finance projesinin hazırlık aşamasında yapılması gerekenlere dikkat çekmek ve implementasyonun geri kalanının daha sorunsuz ilerlemesini sağlamaktır.

Ücretsiz İndir

SAP S/4HANA Finance

SAP S/4HANA Finance çözümü hakkında daha fazla bilgi
edinmek için webinar kaydımızı izleyin

Webinarı İzle

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz