Başarı Hikayeleri
Birlikte
Başarıyoruz!

Başarı Hikayeleri

SAP S/4HANA Projesi Başarı Hikayesi

Kibar Holding Mali İşler Direktörü Fulya İnal Şimşek ve Assan Bilişim SAP Uygulamaları Müdürü Şazimet Sarıbal’ın proje tecrübelerini anlattığı Kibar Holding SAP S/4 HANA Projesi

S/4HANA Dönüşüm Projesi

1999 yılında SAP sistemlerini iş süreçlerinde deneyimlemeye başlayan İpragaz, hedeflerini yeni SAP çözümleri ile geliştirmeye devam ediyor.

SAP Customer Experience Dönüşüm Projesi

1984 yılından bu yana ana hedeflerinde kalite ve gelişimin yer aldığı AGT, SAP çözümleri ile hedeflerini geliştirmeye devam ediyor.

Başarı Hikayesi

Türkiyeye değer katmaya devam ederken, küresel pazarda da pazar payını istikrarlı bir şekilde arttırarak dünyada hızla yayılan bir küresel marka olmayı hedefleyen Medcem; SAP ile hedeflerini geliştirmeye devam ediyor.

S/4HANA Başarı Hikayemiz

1976 yılında kurulup, kuruluşundan gönümüze kadar, bütün teknik, teknolojik ve sistematik gelişmeleri takip ederek kendisini yenilemeyi hedef edinen Gökçelik; geleceğe güvenle bakmak için SAP sistemlerini tercih etti.

Merih Asansör Başarı Hikayesi

1977 yılında montaj ve bakım firması olarak kurulan Merih asansör, SAP ile yolunda daha güçlü ilerleme hedefini başarıyla gerçekleştirdi.

S/4HANA Başarı Hikayemiz

İlk kez ERP projesi kullanan Gökçelik, S/4HANA ile bütünsel olarak tek bir merkezde bilgiye ulaşılabilir hale getirmeyi hedefledi ve SAP sistemleriyle hedeflerini geliştirmeye devam ediyor.

SAP S/4HANA Geçiş Yolculuğu

Acacia Maden İşletmeleri A.Ş. Gökırmak Bakır Madeni Projesi’nde dörtyüzün üzerinde sözleşmeyi, onbinin üzerinde siparişi SAP S/4HANA üzerinden takip etti. Acacia Maden İşletmeleri, hedeflerini SAP S/4HANA çözümleri ile geliştirmeye devam ediyor.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.