Faydalı Dokümanlar

Ürün ve çözümlere dair ayrıntılı bilgi almak için özenle hazırladığımız dokümanları inceleyebilirsiniz.

Modern ERP Devrimi: SAP S/4HANA Public Cloud ile Tanışın

SAP S/4HANA Public Cloud, temel iş süreçlerini kolaylaştıran, veriye dayalı karar vermeyi güçlendiren ve kuruluşların akıllı çekirdeği olarak hizmet eden yeni nesil Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) sistemidir.

Hemen indir

Varlık Yönetiminde IoT Kullanarak Operasyonlarınızı İyileştirin

Varlık yönetimi uygulamalarında devrim yaratma potansiyeline sahip bir teknoloji olan loT ile operasyonlarınızı iyileştirmenin yolları e-kitabımızda.

Hemen indir

SAP Public Cloud ile Büyüme Hedefleriniz için Yenilikçi Çözümler

SAP Public Cloud, işletmelerin yatırım getirisini nasıl hızlandırdığını ve IT yönetimini nasıl daha verimli hale getirdiğini örneklerle ortaya koyuyor. İşletmenizin büyümesine katkı sağlayacak yenilikçi çözümlerimiz keşfetmek için en iyi yöntemler e-kitabımızda.

Hemen indir

Yetkilendirme Süreçlerinde APM ile Verimlilik ve Güvenliği Nasıl Artırabilirsiniz?

Yetkilendirme test süreçlerinizi hızlandırarak, projelerinizde önemli zaman ve kaynak tasarrufu sağlamak için APM (Yetkilendirme Süreç Yöneticisi) nasıl kullanabilirsiniz? Bu e-kitabımızla APM'nin gelişmiş özelliklerini keşfedin ve iş akışlarınızda mükemmelliği hedefleyin.

Hemen indir

SAP Uyumluluk Süreçlerinizi ComplianceNow ile Nasıl Basitleştirebilirsiniz?

ComplianceNow Suite, şirketlerin ve kuruluşların SAP uyumluluk süreçlerini basitleştirerek, iç denetim ve uyumluluk analitiği gibi hayati alanlarda kapsamlı destek sağlar. Detaylarını e-kitabımızdan öğrenin, SAP uyumluluğunu sorunsuz ve verimli bir şekilde yönetin.

Hemen indir

Etkili Seyahat ve Harcama Yönetiminin işletmetler için sağladığı faydalar nelerdir?

En iyi çalışan deneyimiyle daha geniş coğrafyalara hizmet verirken seyahat, konaklama ve diğer harcalamalarınızı en aza indirmenin yolu e-kitabımızda.

Hemen indir

Dijitalleşmeyle işinizi nasıl yeniden şekillendirirsiniz?

Perakende sektöründeki dijitalleşme sürecinin ne kadar geniş kapsamlı olduğu ve nasıl daha etkili yönetilebileceğinin yolu e-kitabımızda.

Hemen indir

Nagarro + MBIS e-Dönüşüm Çözümleri İşinizin Geleceğini Nasıl Değiştiriyor?

İş süreçlerinde boşa harcanan kaynak miktarını Nagarro + MBIS ile azaltmanın ve sürdürülebilirliğe erişmenin yolu e-kitabımızda.

Hemen indir

Tedarikçi Yönetimi ile Satın Alma Süreçlerini İyileştirme

Satın alma döngüsü boyunca tedarikçilerle doğru ve güvenilir bir iş birliği ortamı yaratmanın yolu "tedarikçi Yönetimi" konusunu aktaran e-kitabımızda.

Hemen indir

Dijital Üretim İmalat Performansınızı Nasıl Arttırır?

Otomasyon, veri analitiği ve simülasyon teknolojilerini, üretim süreçlerine entegre ederek verimliliği artırmanın yolu e-kitabımızda.

Hemen indir

Veriye dayalı işletmelerin yeni müşteri çekme olasılığının 23 kat daha fazla olduğunu biliyor muydunuz?

Müşterilerinize özelleştirilmiş hizmet deneyimleri sunun ve tüm hizmet kanallarınızda hızlı çözümler sağlayın.

Hemen indir

SAP Service Cloud ile Müşteri Deneyimini İyileştirmek

Müşterilerinize özelleştirilmiş hizmet deneyimleri sunun ve tüm hizmet kanallarınızda hızlı çözümler sağlayın.

Hemen indir

MBIS e-Dönüşüm çözümleri işinizin geleceğini nasıl değiştiriyor?

MBIS e-Dönüşüm ürünlerinin, işletmenizin yalnızca bugününe değil; geleceğine de sağladığı faydalar ve kurumlara yönelik avantajlar e-kitabımızda.

Hemen indir

İş dünyasının kurallarını yeniden yazan Robotik Süreç Operasyonu (RPA) nedir?

Yakın gelecekte, insanlar tarafından gerçekleştirilecek işlerin oranı %58’e düşerken, makineler tarafından yapılanların oranı ise %42’ye yükselecek. Bunun, sizin işinize etkileri e-kitabımızda.

Hemen indir

İşletmeler, günlük operasyonlarla bu kadar meşgulken, geleceğe nasıl ayak uydurabilir?

Şirketlerin, SAP sistemlerinde destek ve sürdürülebilirlik süreçlerinde karşılaştıkları zorluklar ve bunların nasıl etkin şekilde çözebileceğine dair yanıtlar e-kitabımızda.

Hemen indir

MBIS aura ile SAP için alan bazında yetki yönetimi çözümü işletmelerde nasıl fark yaratır?

MBIS Ar-Ge Merkezi’nde özel olarak geliştirilen aura ile, SAP’deki veri gizliliği ve güvenliğinizi nasıl bir üst seviyeye taşıyacağınızı öğreneceğiniz ipuçları e-kitabımızda.

Hemen indir

SAP S/4HANA’nın işletmelerde sağladığı faydaların rakamsal karşılığı nedir?

Forrester’ın “SAP S/4HANA’nın Toplam Ekonomik Etkisi” raporundan faydalanarak hazırlanan; SAP S/4HANA’nın faydalarını rakamsal verilerle açıklayan bilgiler e-kitabımızda.

Hemen indir

MBIS e-Beyanname, iş yükünüzü azaltmada işletmenize nasıl fayda sağlar?

İş gücü ve maliyet tasarrufu, merkezi kontrol ve onay, mevzuat değişikliklerine hızlı adaptasyon ve güvenlik gibi yetenekleri MBIS e-Beyanname ile nasıl kazanacağınızın yanıtı e-kitabımızda.

Hemen indir

Siber güvenliğin yeni normale adaptasyonu nasıl gerçekleşmeli?

İşletmelerin karşılaştığı siber saldırıların çoğu, uzaktan çalışmaya uygun teknolojilerdeki eksikliklerden kaynaklı. Siber güvenlik çözümlerini yeni normale adapte etmenin yolları e-kitabımızda.

Hemen indir

Veri şifreleme ve anonimleştirme süreçlerinde MBIS dera’nın işlevi nedir?

Kişisel Veri Şifreleme, Anonimleştirme ve KVKK&GDPR uyumluluğu süreçlerindeki adımları çok daha kolay belirleyip hayata geçirmek için gereken tüm faydalı bilgiler e-kitabımızda.

Hemen indir

soprano, sipariş süreçlerini hızlandırma ve işletme verimliliğini artırmada nasıl bir yol izler?

Satış sipariş süreçlerinin otomasyonu ile işletme verimliliğini artırmanın yolları ve bu yolların hayata geçirilmesinde en başarılı yöntemler e-kitabımızda.

Hemen indir

SAP S/4HANA ile entegre bir finansal planlama nasıl hayata geçirilir?

SAP S/4HANA ile finansal planlama süreçlerinin nasıl daha etkin ve uyumlu hale gelebileceğinin cevabı ve yüksek standartta entegre bir finansal planlamanın yolları e-kitabımızda.

Hemen indir

Kişisel verilerinizin otomasyon ve orkestrasyonu yeterli düzeyde mi?

Uzun ve zorlu manuel adımların yerini alan otomatik süreçlerin işletmelerde yaratacağı fark ve birden fazla açık rızayı tek bir merkezi platformda toplamanın ve muhafaza etmenin yolları e-kitabımızda.

Hemen indir

SAP çözümleri, perakende sektörünü nasıl modernleştirir?

Perakende sektörün değişen dinamiklerine uyumu hızlandıran ve süreçleri modernize eden SAP çözümlerine ait ipuçları ve doğru adımlar e-kitabımızda.

Hemen indir

MBIS DMP, kesikli üretim süreçlerine nasıl katkı sunar?

Daha verimli bir işletmenin kapılarını aralamanın ve hızlı, kolay lojistik ve finansal süreçler elde etmenin anahtarı e-kitabımızda.

Hemen indir

IDC Türkiye, dijital dönüşümde bulut avantajını nasıl değerlendirir?

Bulut teknolojilerinin inovasyonu hızlandırmadaki rolü, IDC Türkiye tarafından MBIS sponsorluğunda hazırlanan “Dijital Dönüşümde Bulut Avantajı ile Akıllı Organizasyonlar” dokümanında.

Hemen indir

Tedarik zinciri planlaması, günümüz ve gelecek için ne anlam ifade eder?

Süreçleri mükemmel stratejilerle yürütmenin yollarına ve tedarik zinciri planlamasında hem bugünün hem de geleceğin dinamiklerine ışık tutan değerli bilgiler e-kitabımızda.

Hemen indir

SAP S/4HANA Cloud, karar almada nasıl bir rol üstlenir?

Hızlı ve isabetli kararlar ışığında önemli iş bileşenlerini birbirine entegre etmenin ve rekabet avantajı edinmenin yolları e-kitabımızda.

Hemen indir

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için SAP S/4HANA ne anlam ifade ediyor?

SAP S/4HANA, küçük ve orta ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirirken giderlerini azaltan bir dijital dönüşümü nasıl sunar? E-book’umuz aracılığıyla keşfedin.

Hemen indir

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz