Son Yazılar
SAP'nin Türkiye'deki ilk ''Gold Partner''ı | MBIS’te Kariyer
15200
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15200,qode-quick-links-1.0,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,tr
 

MBIS’te Kariyer

SAP´nin Türkiye’deki ilk Gold Partner’ı olan MBIS,  müşterilerini ve çalışanlarını ön planda tutan yaklaşımıyla firmaların sürekli güvenebileceği güçlü ve kurumsal bir iş ortağıdır. Genç, dinamik ve uzman bir ekipten oluşan MBIS, üstün sektörel deneyimi ve geliştirdiği özel yazılım çözümleriyle tanınmaktadır.

MBIS çalışanları ile ilgili her türlü konuda kalite odaklı, adil ve şeffaf bir yaklaşımı benimsemiştir. Tüm çalışanlarımızın konularıyla ilgili eğitimleri alması sağlanarak, müşterilerimize eksiksiz hizmet vermeleri garanti edilmektedir. Bu eğitimler çalışanlarımızın kariyerlerine de değer katmaktadır. MBIS’te danışman olmak sektör tarafından takdir görecek bir değerdir. Çünkü MBIS ismi sektör için kalitenin simgesi olmuştur.

MBIS’in insan kaynakları ilkesi; MBIS kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup, bünyesine çalışkan, yetenekli, başarılı kişileri katmak, onlara yatırım yaparak eşit şartlar altında gelişmelerine yardımcı olarak ve uzun yıllar birlikte çalışmaktır.

ik@mbis.com.tr  adresine özgeçmişinizi göndererek “genel başvuru” yapabilirsiniz.