Süreç Madenciliği
Çözümleri

MBIS süreç madenciliği danışmanlığıyla iş süreçlerinizin en üst verimlilikle çalışmasını ve amaçlanan tasarıma uygun olmasını sağlayın. İşlem verilerinin görselleştirmeleri ve kapsamlı detaya inme yeteneklerini kullanarak işlemlerin nasıl yürütüldüğünü analiz edin ve iyileştirme gereken yerlerde destek sağlayın.

Daha fazla bilgi

İş süreçlerinizin maksimum verimle işlediğinden emin olmak için MBIS süreç madenciliği danışmanlığından faydalanın.

Süreç akışlarını görselleştirin

Veri tabanlı süreç keşfi ve uçtan uca süreç akışlarının görselleştirilmesini sağlayın.

Önerilerden faydalanın

Süreç iyileştirmeleri için oluşturulan önerilerden faydalanın.

Analizlerinizi geliştirin

Süreçlerinizde iyileştirme gereken alanların tespiti için kök neden analizleri gerçekleştirin.

SAP Process
Mining by Celonis

Operasyonel mükemmelliği yakalamak için
iş süreçlerinizi MBIS ile birlikte iyileştirin.

MBIS ile iş süreçlerinin ayrıntılarına ilişkin görünürlük elde edebileceğiniz
çözümleri hayata geçirin, süreç madenciliği çalışmalarınızı güçlendirin.

Daha fazla bilgi

MBIS, SAP Process Mining by Celonis çözümleriyle hayatı sizin için kolaylaştırır.

Otomasyon çalışmalarınızı hızlandırın

İş otomasyonunda veri tabanlı bir yaklaşım benimseyin. Otomasyon ve iyileştirme fırsatlarını belirleyin, projeleri önceliklendirin, yapılandırın ve düzene koyun.

Operasyonel mükemmelliği yakalayın

Makine öğrenimi ve gerçek zamanlı müşteri öngörüleri üzerine kurulu birebir kişiselleştirme ile her müşteriye özel hizmet verin.

Sürekli süreç ve verimlilik iyileştirmeleri sağlayın

Dönüşümü teşvik eden ilgi çekici ayrıntılarla doğru ürünleri doğru zamanda doğru müşterilere sunun.

Teknik ve Fonksiyonel Özellikler

Otomatik süreç keşfi

Sürecin dokunduğu tüm sistemlerden zaman damgalı olay günlükleri toplayın. Her işlem adımının dijital ayak izlerinden süreç akışını türetin. As is süreçlerinin grafiksel ve görsel temsillerini otomatik biçimde modelleyin.

Hazır veri konnektörleri ve analitik içerik

SAP ve SAP dışı sistemlerdeki yaygın süreçlerden gerekli işlem verilerini çıkarmak için önceden yapılandırılmış konnektörler kullanın. Belirli durumlar ve paydaşlar için hazır analizlerden yararlanın.

Veriye dayalı süreç analizi

Tüm değişkenler, sapmalar ve verimsizlikler dahil olmak üzere süreç akışlarının uçtan uca dijital ikizlerini oluşturun. Performans KPI’ları ile süreç akışlarını açıklamalı olarak görselleştirin. Kök neden analizi için varyantları ve bağımsız işlem örneklerini ayrıntılı biçimde inceleyin.

Müşterilerimizin Görüşleri

Daha başarılı olmanız için neler yapıyoruz?

Fehmi Murat DERİCİOĞLU
Çimsa, CIO
“SAP ile stratejik ortaklığımız kapsamında yürüttüğümüz Dijital Dönüşüm yolculuğumuzun Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili kısmını da PDP (Personal Data Protector) çözümü ile tamamlamış bulunuyoruz. SAP’nin KVKK konusundaki deneyimlerini ve en iyi uygulamalarını kendimize adapte ederek son derece başarılı bir projeyle birlikte, ekosistemimiz içindeki kişisel verilerin korunmasını ve ilgili süreçlerin tüm ortamlar için merkezi olarak yönetilmesini sağlayarak, kanuni gerekliliklerin çok önemli bir kısmını yerine getirmeyi başardık. “
Mesut CAN
AGT, Proje Müdürü
“AGT’nin dijital çekirdeğini dönüştürdük! 10’dan fazla uydu sistemle entegre ECC sistemimizi Springfield metodolojisiyle MBIS’in deneyimli ekibiyle birlikte pandemiye rağmen 4 ayda S/4HANA’ya dönüştürdük. PMI standartlarına uygun yönettiğimiz ve çevik yaklaşımı entegre ettiğimiz projemiz sonucunda yalınlaşan, hızlanan ve güncellenen Bilgi Sistemleri altyapımız yeni teknolojilere hazır. Analitik yönetim reflekslerimiz güçlendi. Birlikte başarılı projelere imza attığımız MBIS’e teşekkür ederiz.”
Kadir Sakarya
Sepaş, Bilgi Teknolojileri Altyapı Müdürü
SAP’nin KVKK konusundaki en iyi uygulamalarını kendimize adapte ederek son derece başarılı bir proje ile birlikte, ekosistemimiz içindeki kişisel verilerin korunmasını ve ilgili süreçlerin tüm ortamlar için merkezi olarak yönetilmesini sağladık. SAP PDP ile kanuni gerekliliklerin çok önemli bir kısmını yerine getirmeyi başardığımız bu projede MBIS’in uzman ekibi ile çalıştık. Özverili çalışmalarından dolayı birlikte bu projeye imza attığımız MBIS’e çok teşekkür ederiz.
Emre Karabulut
Medcem, Bilgi Teknolojileri Müdürü
SAP’yi çimento sektöründe gelişen misyon ve stratejimizi destekleyen bir motor olarak görüyoruz. Öyle ki çimento sektöründe dijital çözümler geliştirmede esnekliği, entegrasyon kolaylığı ve değişen iş süreçlerine adaptasyonu ile vazgeçilmez bir kaynak. Bu süreçte danışmanlık firması olarak, know-how’ı güçlü ve değişen iş ihtiyaçlarımıza hızlı çözüm üreten MBIS, inovasyon yolculuğumuzda bizim için önemli bir çözüm ortağı haline gelmiştir.
Aylin Güvener
AGT, Satış ve Pazarlama Süreçleri Yöneticisi
MBIS’in B2B müşteri portalı Customer WEGA ile bayilerimizle iş birliği içerisinde çalışma imkânı elde ederek, müşteri memnuniyetimizi artırdık. Portalde ihtiyaçlarımıza yönelik sürekli yapılan iyileştirmelerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz. Operasyonel verimliliğimizi ve bayilerimizle olan iletişimimizi artırmamıza da katkı sağlayan MBIS’e, Customer WEGA’nın hayat geçirilme ve geliştirme aşamalarında gösterdikleri profesyonel ve iş odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Yasin GÖKKAYA
AGT, İş Uygulamaları Müdürü
“MBIS’in Profesyonel Destek Hizmetleri’nden yararlanmaya başladığımızdan bu yana kendimizi her zaman güvende hissediyoruz. MBIS’in alanında uzman ekibi ile sunduğu hızlı ve etkin çözümler sayesinde, iş uygulamalarımızı kullanan iç müşterilerimizin memnuniyetlerini çok iyi noktalara getirdik. Özverili çalışmalarından dolayı MBIS’e teşekkür ediyor, uzun yıllar birlikte çalışmayı diliyoruz.”
Sinan Karacoğlan
Doğu Pres, BT Müdürü
Uzun yıllardır MBIS ile çalışıyoruz. Beraber başarıyla canlıya geçirdiğimiz SAP S/4HANA projesinden sonra MBIS’in profesyonel destek hizmetlerinden de yararlanmaktayız. Uzman ekiplerin ihtiyaçlarımıza çözüm odaklı yaklaşımlarıyla beraber destek ihtiyaçlarımızı da sorunsuz ve hızlı bir şekilde MBIS ile çözüme kavuşturuyoruz. Birlikte çok daha uzun yıllar çalışmak dileğiyle MBIS’e teşekkür ederiz.
Alper Nantu
Hasçelik, BT SAP Sorumlusu & Geliştiricisi
"24 saat çalışan bir endüstriyel fabrikada, SAP gibi önemli sistemlerimize anlık olarak izleme sunan bir servise sahip olmak fayda sağlıyor. Ben her yetki değişimi, önemli SAP JOB programlarının durumları ve performans tutarsızlıklarını System Guard aracı ile takip ediyor ve gerektiğinde aksiyon alıyorum."
İlker Özer
Tadım, IT Direktörü
2016 yılından bu yana MBIS’in profesyonel destek hizmetlerinden yararlanmaktayız. MBIS’in çözüm odaklı uzmanlarının taleplerimizi çok hızlı şekilde karşılamaları sayesinde, bir yandan günlük operasyonlarımızdaki aksamaların önüne geçerken diğer yandan da memnuniyet ve esnekliğimizi üst seviyelere taşımayı başardık. Birlikte çok daha uzun yıllar çalışmak dileğiyle MBIS’e teşekkür ederiz.

AGT Ağaç Sanayii

MBIS farkıyla SAP BPC çözümünü seçen AGT Ağaç Sanayii’nde gerçekleşen dijital dönüşüm projesinin detaylarını inceleyin.

  • Sektör
    Ağaç ve Orman Ürünleri
  • Ülke
    Türkiye
  • Ürün
    SAP BPC
Vaka Analizini İndir

Başarı Hikayeleri

Kaynaklar

MBIS’in bilgi birikiminden faydalanın, farkındalığınızı artırın.

MBIS'in sunduğu SAP S/4HANA Finance Çözümü ile
kazanan siz olun.

Bu dokümanın amacı, bir S/4HANA Finance projesinin hazırlık aşamasında yapılması gerekenlere dikkat çekmek ve implementasyonun geri kalanının daha sorunsuz ilerlemesini sağlamaktır.

Ücretsiz İndir

SAP S/4HANA Finance

SAP S/4HANA Finance çözümü hakkında daha fazla bilgi
edinmek için webinar kaydımızı izleyin

Webinarı İzle

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz