Veritabanı ve Veri Yönetimi

Birlikte
Başarıyoruz!

Veritabanı ve Veri Yönetimi

Dijital Ekonominin Para Birimi: Veri

Verilerinizden maksimum değeri elde ederek gücünüzü katlayın. SAP’nin uygulama katmanlarının altına yerleştireceğiniz veritabanı ve veri yönetimi uygulamaları sayesinde kurumsal veriler bilgiye dönüşüyor. Verinin gücü ile hareket eden kurumlar, akıllı kararlar alarak “Akıllı İşletmeler”e dönüşüyor.

SAP HANA and Databases

Düşünce hızında kararlar alın!

Kurumsal iş yazılımları alanında dünya lideri olan SAP, ürünlerinden maksimum fayda elde edilebilmesi için veritabanı uygulamalarında da devrim yarattı. Her ihtiyaca uygun farklı veritabanı çözümleri sayesinde siz de bellek içi teknolojisinin faydalarından yararlanın.

Data Intelligence and Orchestration

Dağıtık Verileri Tümleştirin!

Geniş bilgi havuzlarının tamamından faydalanmak isteyen kurumlar, tüm platformlardaki verilerinden bütünleşik sonuçlar elde ediyor. Verilerin entegrasyonu, kataloglanması, iş süreci iyileştirmeleri gibi konularda sonuç arıyorsanız SAP ürün ailesine odaklanın.

Master Data Management

Ana Verilerinizdeki Bozulmanın Önüne Geçin!

Geleceği yüksek kesinlikte tahmin etmek ve doğru kararlar almak günümüz işletmelerinin bir numaralı önceliği. “Akıllı İşletmeler”, veriye dayalı doğru kararlar için verilerin tutarlılığını arttırmayı hedefliyor. İş sonuçlarınızı doğru değerlendirebilmek için SAP’nin ana veri yönetimi çözümlerinden faydalanın.

Master Data Management Neleri Kapsıyor?

Information Governance and Metadata Management

Verilerinize Güveninizi Arttırın!

Veri hacminin artmasıyla artık tek başına verilerden fayda elde edilemiyor. Veri profili oluşturma ve izleme, meta veri yönetimi ve bilgi yaşam döngüsü yönetim araçlarıyla bilgilerden değer elde etmesini sağlamak için verilerinize anlam katarak güven oluşturun.

Data Quality and Integration

Verinin Değerini Keşfedin!

Kurumsal bilgi üretimi için verilerin her zaman hazır ve güvenilir olması gerekiyor. Veri entegrasyonu, kalitesi ve temizliği için üstün işlevselliğe sahip, SAP çözümleriyle yapılandırılmış veya yapılandırılmamış tüm verilerinizden maksimum değer elde edin.

Data Quality and Integration Neleri Kapsıyor?

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım DETAYLI BİLGİ

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.