Network ve Harcama Yönetimi

Birlikte
Başarıyoruz!

Network ve Harcama Yönetimi

En Küçükten En Büyüğe Bütün Harcamalarınız Kontrol Altında!

SAP Ariba başta olmak üzere SAP tarafından sunulan ileri seviye uygulamalarla satın alma, harcama ve masraf yönetimlerinizde veriyi baz alan içgörülerle hareket edin.

Dijital çekirdek ile tam entegre olarak çalışan satın alma, harcama ve masraf uygulamalarıyla akıllı işletmeler, tedarikçilerine ve çalışanlarına en üst seviyede deneyimi yaşatıyor, minimum harcama ile rekabette avantaj elde ediyor.

SAP Ariba

Network’ün Gücünü Keşfedin

SAP Ariba size yalnızca mükemmel bir satın alma yazılımı sunmuyor, aynı zamanda milyonlarca tedarikçiyi içinde barındıran iş ağı sayesinde optimum satın alma noktasına ulaşmanızı sağlıyor. Dünyanın en iyi satın alma iş süreçleri baz alınarak hazırlanan tedarikçi iletişimi ve tedarikçi performansı yönetimi araçlarıyla performansınızı maksimize edin.

SAP SRM

Tedarikçilerle İlişkilerinizi Veriye Dayalı Kararlarla Güçlendirin!

Maliyetleri en düşük seviyelerde tutmak, günümüz işletmeleri için bir olmazsa olmaz. Tedarikçi seçiminde, performans yönetimine kadar tüm satın alma süreçlerinizi yönetebileceğiniz, risklerinizi minimumda tutarken karlılığınızı en üst seviyelere çıkarmanıza olanak sağlayan SAP SRM çözümleri ile tanışın.

SAP Concur

Masraflar Ne Size Ne Çalışanlarınıza Yük Olsun!

Dijitalleşen dünya, işletmelerin etki alanlarını her geçen gün daha da fazla büyütüyor. SAP Concur ile daha geniş coğrafyalara hizmet vermek için yapacağınız seyahat, konaklama ve diğer masraflarınızı minimum seviyede tutun ve çalışanlarınıza masraf süreçlerinde en iyi deneyimi yaşatın.

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım DETAYLI BİLGİ

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.