Geliştirme ve Entegrasyon

Birlikte
Başarıyoruz!

Geliştirme ve Entegrasyon

Kurumsal Uygulamalarınızın Kapsamını Genişletin

Kurumunuzu farklılaştıran özel süreçlerinizi, SAP’nin sunduğu entegrasyon ve geliştirme ortamlarıyla yazılımlarınıza dahil edin.

SAP’nin standart özelliklerinin ötesine geçmek isteyen kurumlar; ölçeklenebilir, akıllı ve anlaşılır özelliklerle kurumsal uygulamalar geliştiriyor, bu sayede rekabetteki avantajlarını koruyor.

Uygulama Geliştirme

Ekstra ihtiyaçlarınız için standardize çözüm altyapısı!

SAP, uygulama geliştirme platformunu buluta taşıdı. Yeni jenerasyon uygulama geliştirme platformu SAP Cloud Platform üzerinde ABAP diliyle, mevcut SAP sistemlerinize genişletmeler yapın.

Uygulama Geliştirme Neleri Kapsıyor?

Entegrasyon

Uygulamalarınızı konuşturun, verimlerini arttırın!

Günümüz dünyasında kurumlar, çok farklı amaçlarla çok farklı sayıda yazılım kullanıyorlar. Tüm yazılımların birbirleri ile entegre biçimde çalışması, veri akışlarının kesilmemesi, güvenli biçimde kurumsal verilerin dışarı açılması için SAP’nin sunduğu entegrasyon çözümleri ile işinizi bir adım öteye taşıyın.

İş Süreci Yönetimi

İş süreçlerinizden maksimum verimi alın!

Süreçlerden maksimum faydayı elde etmek, hiç olmadığı kadar önemli. Süreçlerin izlenmesi, optimize edilmesi, yönetilmesi, tekrarlanan işlerin otomatize edilmesi gibi iş süreci faaliyetleriniz için SAP’nin yeni jenerasyon ürün ailesinden destek alın.

Dijital Tecrübe

Tüm paydaşlar için kullanıcı deneyimini maksimize edin!

Günümüzün hızla değişen iş dünyasında kurumlar, rekabette öne geçmek için akıllı teknolojilerden faydalanıyor. Siz de; dijital asistan, yapay zeka ve makine öğrenmesi, öngörüsel analitikler gibi ileri seviye teknolojileri içeren bulut ERP çözümü SAP S/4HANA Cloud ile yarını bugünden yaşayın.

Çalışanlarınız, tedarikçileriniz, müşterileriniz… Her kim olursa olsun, tüm paydaşlarınızın kusursuz bir deneyim yaşaması, SAP uygulamalarınızdan maksimum faydayı elde edebilmesi için; kullanımı kolay, deneyimi ön plana çıkaran uygulamalar sunun.

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım DETAYLI BİLGİ

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.