Dijital Tedarik Zinciri

Birlikte
Başarıyoruz!

Dijital Tedarik Zinciri

Tedarik Zincirinizi Dijital Olarak Yeniden Tasarlayın!

SAP’nin yenilikçi teknolojileri sayesinde tedarik zincirinizden maksimum verimi alın. Tedarik zincirinizin her aşamasını içine alan ileri yönetim yazılımları, ERP’nin çok ötesinde yetkinlikleriyle, ihtiyaçlarınızın tamamına cevap veriyor. Tedarik zinciri operasyonlarından maksimum verim elde eden “Akıllı İşletmeler”, maliyet baskısından sıyrılıyor.

Tedarik Zinciri Planlama

Zincirin Her Halkasını Plana Dahil Edin!

Pazardaki değişimlere anlık olarak cevap verebilen kurumlar, müşteri memnuniyetlerini en üst seviyelere çıkarırken aynı zamanda karlılıklarını da koruyorlar. Gelecekteki talepleri bugünden planlamak ve gerektiği durumlarda tedarikçilerinizle planlarınızı paylaşarak, tedarik zinciri operasyonlarınızı yarına hazır hale getirmek için siz de SAP’nin tedarik zinciri planlama araçlarından faydalanın.

Tedarik Zinciri Planlama Neleri Kapsıyor?

Dijital Üretim

Üretim Sahanızı Akıllı Teknolojiler ile Donatın!

Endüstri 4.0 devrimine yabancı kalan kurumlar, her geçen gün güçlerini kaybediyorlar. Planlama, sahadan veri toplama, saha ile entegrasyon, üretim raporlama gibi ihtiyaçlarınız için SAP’nin bellek içi teknolojisi SAP HANA üzerinde geliştirilen üretim çözümleri ile siz de dijital üretime start verin.

Tedarik Zinciri Lojistiği

Tedarik Zinciri Lojistiğinin Her Adımı Entegre!

Ürünleri ve malzemeleri, hızlı ve verimli biçimde müşterilere ulaştırmak, en az maliyet unsuru kadar önem kazanmış durumda. Etkin bir depo yönetimi ve karmaşık süreçleri kolaylaştıran bir nakliye yönetimi ile siz de çağın tedarik zinciri gereksinimlerine ayak uydurun.

Ar-Ge ve Mühendislik

İnovasyonu Hızlandırın!

Artık yalnızca mühendislik hizmetleri sunan firmalar değil, müşterinin özelleştirilmiş ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Ar-Ge çalışmaları yürütmek isteyen tüm firmalar proje bazlı üretime odaklandı. Projelerin baştan sona planlanması, maliyet hesaplamaları, kaynakların yönetilmesi gibi tüm konularda entegre çözümler sunan SAP ürün ailesine yakından bakın.

Varlık Yönetimi

Fiziksel Varlıklarınızdan İlk Günkü Gibi Performans Alın!

Üretim faaliyetlerine ara vermeden devam etmek isteyen kurumlar, fiziksel varlıklarının her zaman en yüksek performansla çalışmasına azami önem veriyor. Fiziksel varlıkların bilgilerinin tek platformda toplanması, bakım planlamaları, mobil bakım operasyonları, kestirimci bakım çalışmaları gibi ihtiyaçlarınızın karşılanması için SAP fiziksel varlık yönetim araçlarını detaylı inceleyin.

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım DETAYLI BİLGİ

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.