Analitikler

Birlikte
Başarıyoruz!

Analitikler

Kararlarınıza Veriler Rehberlik Etsin!

SAP’nin iş analitikleri çözümleri ile veri bilimini, işletmenizin her kademesindeki çalışanların kolayca erişebileceği bir yapıya dönüştürün. Kurumlar, bellek içi teknolojisi sayesinde, daha önce raporlanması mümkün olmayan veriler ile çalışma imkanı elde ediyor.

Gerçek zamanlı ve büyük hacimli verilerle, alınan iş kararlarının doğruluğu ve hızı artıyor. Bu sayede işletmeler, “Akıllı İşletmeler”e dönüşüyor.

Business Intelligence

Veriye Dayalı İçgörülerle Geleceği Raporlayın

Günümüzün iş dünyasında her seviyede kararların son derece hızlı ve doğru alınması gerekiyor. SAP’nin sunduğu iş analitikleri çözümleri, işletmenizi ilgilendiren tüm konuları analiz edip veriye dayalı kararlar almanıza olanak sağlıyor. Her seviyedeki çalışanınızın 7/24 ulaşabileceği SAP iş analitikleri çözümleri ile görselliği yüksek raporlama araçlarına merhaba deyin.

Entegre İş Planlama

Stratejik, Finansal ve Operasyonel Planlamalarınızı Tek Potada Eritin!

Rekabetin en üst seviyede yaşandığı iş dünyasında kurumlar; stratejilerini, finansal ve operasyonel süreçlerle entegre edecek şekilde planlamalarına olanak sağlayan teknolojilerden faydalanıyor. Siz de, tüm katmanlar ve tüm departmanları içeren planlamalara olanak sağlayan SAP ürünleri ile büyümenizi destekleyen iş planları oluşturun.

Veri Ambarı

Gerçek Zamanlı ve Güvenilir Verilerden İlham Alın!

Çok boyutlu ve farklı kaynaklardan gelen verileri işleyebilmek, doğru karar almanın yapıtaşını oluşturuyor. Yapısal, yapısal olmayan, geospatial, SAP kaynaklı ya da üçüncü partiler kaynaklı tüm verilerinizi tek bir potada eritin ve kararlarınız için doğru veriler elde edin.

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım DETAYLI BİLGİ

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.