Akıllı Teknolojiler

Birlikte
Başarıyoruz!

Akıllı Teknolojiler

Akıllı Teknolojiler ile Akıllı İşletmeye Dönüşün

Geleceğin teknolojileri SAP S/4HANA ve SAP S/4HANA Cloud ile tüm iş süreçlerinizi yeniden inşa edin. SAP’nin devrim yaratan bellek içi teknolojisi sayesinde, daha önce hayal edilmesi bile mümkün olmayan iş süreçleri ve iş uygulamaları gerçek oluyor.

Gerçek zamanlı ve büyük hacimli verilerle, alınan iş kararlarının doğruluğu ve hızı artıyor. Bu sayede işletmeler, “Akıllı İşletmeler”e dönüşüyor.

Yapay Zeka

Öğrenen makinelerin zekasına güvenin!

Artan işlem kapasitesi ile makineler, çoğu alanda insan zekasını zorluyor. Tekrarlanan proseslerin otomatize edilmesi için SAP tarafından geliştirilmiş yapay zeka çözümleri, kurumsal uygulamalarınızda tekrarlayan işleri sizin yerinize yapsın.

Nesnelerin İnterneti

Endüstri 4.0 Devrimine Yenik Düşmeyin!

Endüstri 4.0 devrimi ile birlikte artık her cihaz bir veri kaynağı. Bütün cihazlarınızdan büyük hacimli verileri anlık olarak toplamak ve işlemek, SAP’nin liderlik ettiği Endüstri 4.0 devriminde geride kalmamak için SAP Cloud Platform’un gücünden yararlanın.

Nesnelerin İnterneti Neleri Kapsıyor?

Blockchain

Çok Partili Proseslerde Güveni Arttırın!

Blockchain, uzmanlar tarafından dünyayı değiştirecek teknolojilerden biri olarak gösteriliyor. Uluslararası ticaret, gıda izlenebilirliği, dağıtık defterler gibi çok sayıda uygulama alanı olan Blockchain teknolojisi ile siz de kurumunuzun inovasyon ihtiyaçlarını karşılayın.

Detaylı Bilgi için Sizi Arayalım DETAYLI BİLGİ

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.