Son Yazılar
SAP'nin Türkiye'deki ilk ''Gold Partner''ı | Celonis
15216
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15216,qode-quick-links-1.0,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,tr
 

Celonis

SÜREÇLERİN YAPILANDIRILMASI VE GÖRSELLEŞTİRİLMESİ

Süreç madenciliği yazılımları lideri Celonis, IT destekli süreçlerdeki dijital izleri kullanarak, işletmelerdeki süreçleri tekrar yapılandırır. En çok gerçekleşen süreç akışından tümüne kadar, tüm süreç varyasyonlarını görselleştirir. Sezgisel Süreç Kaşifi (Process Explorer) ve bunun gibi birçok esnek görselleştirme ve filtre opsiyonları ile, sürecin en alt detaylarına kadar odaklanabilirsiniz.

SÜREÇ AÇIKLARININ KEŞFEDİLMESİ

Celonis Process Mining teknolojisi, otomatik olarak süreçlerinizin nasıl işlediğini öğrenir ve gözden kaçan süreç açıklarını keşfeder. Bir bakışta süreçlerinizdeki maliyet artışına ve zaman kaybına yol açan verimsizlikleri ve hedef süreçten sapmaları yakalamanızı sağlar. Darboğaz sebebi ile yaşanan zaman kayıpları ya da gereksiz işlemler sebebi ile ideal süreç akışından uzaklaşılan iş akışları için filtreler oluşturulabilir.

İŞLEM SÜRELERİNİN ANALİZ EDİLMESİ, DARBOĞAZLARIN BELİRLENMESİ

Celonis esnek bir şekilde, tüm süreç alternatiflerinin ve alt adımlarının işlem sürelerini gösterir. İdeal işlem süresini, en verimli malzeme akışını, en hızlı sipariş ve dağıtım kanalını, en güvenilir tedarikçiyi ve daha fazlasını hızlıca belirleyebilirsiniz. Süreç akışındaki her hangi iki nokta arasında geçen süreyi ve detaylarını analiz edebilirsiniz.

NEDENLERİN BELİRLENMESİ VE ÇÖZÜM BULUNMASI

Celonis, süreçte problem ve zayıflıkların olduğu yerleri açığa çıkararak, bunların nedenlerine ve çözümlerine erişiminizi kolaylaştırır. Birkaç tıklama ile odaklanmanıza ve karar almanıza yardımcı olacak verilere erişebilirsiniz.

GERÇEK ZAMANLI OPTİMİZASYON

Celonis, sürdürülebilir verimliliği sağlamak için süreçlerinizin kontrolünü size verir. Gerçek zamanlı süreç madenciliği ile süreçlerde ve sektördeki değişikliklere hızlı tepki verebilirsiniz. Story modu ile süreç değişikliklerini ve etkilerini hızlı bir şekilde analiz edip, raporlayabilirsiniz.

HIZLI BAŞLANGIÇ İÇİN APP’LER

Sürecinizdeki bazı sorunları kısa zamanda çözmek mi istiyorsunuz? O halde Content Store’muzu ziyaret edin. Müşterilerimiz ve partnerlerimiz ile geliştirdiğimiz, gerçek verimliliğinizi ölçecek, kendini kanıtlamış metrik ve analitik araçlarımızı burada bulabilirsiniz. Kurulum ve uyarlanma hızı sayesinde eğitim bile almadan kullanıma başlayabilirsiniz.

ÖLÇÜLEBİLİR VE KURUMSAL

Celonis, hem bireysel kullanım (bireysel kullanıcı, kişisel bilgisayar) hem de farklı büyüklükteki işletmeler için geliştirilmiştir. Yüksek verimli algoritmalar vasıtası ile büyük hacimli dijital veriler gerçek zamanlı olarak işlenebilir. Kullanıcı yönetimi, yetkilendirme ve versiyon yönetimi de en az analiz yapmak kadar kolaydır.