Muhasebe
Çözümleri

Finansal gücünüzü MBIS’in uzmanlığı ve SAP® ’nin fnansal çözümleriyle artırın.

SAP® Finansal Yönetim Çözümlerini, MBIS’in sektörel bazdaki deneyimleri ile mevcut yapınıza çok kısa sürede entegre edebilirsiniz. Böylelikle iş sürekliliğinizi koruyabilir, olumsuz ekonomik etkileri minimize edebilir ve kriz süreçlerini şirketiniz için fırsata dönüştürebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Finansal süreçlerinizi MBIS ile entegre edin, operasyonel mükemmelliği yakalayın.

Finansal Planlama ve Analiz

Gerçek zamanlı operasyonel veriler ile muhasebe ve finans süreçlerinizdeki gecikmeleri ve tekrar eden işleri ortadan kaldırın. Tek bir rapor ile anında finansal analizler gerçekleştirin. Kurumsal değişikliklerin veya yeni iş modellerinin anlık simülasyonlarını doğrudan ERP sisteminizde oluşturun.

Muhasebe ve Mali Kapanış

Kapanış işlemlerinizi ve dönemler arası süreçlerinizi gerçek zamanlı olarak yürütün. Veri büyüklüğünden bağımsız olarak tutarlı ve gerçek zamanlı raporlar oluşturun. Süreçleri yalınlaştırmak, üretkenliği artırmak ve riski azaltmak için tek bir bütünleşik veri kaynağı kullanın.

Hazine ve Finansal Risk Yönetimi

Likidite planlaması da dahil olmak üzere nakit akış analizi ile iş planlamasını entegre edin. Bu şekilde banka bakiyelerinizin ve döviz risklerinizin gerçek zamanlı görünürlüğünü elde edebilirsiniz.

İş Birliğine Dayalı Finans İşlemleri

Dalgalı piyasa hareketlerine hızla yanıt verin. Alacakların ve borçların işlenmesini, süreçlerinize müşteri ve tedarikçilerinizi de dahil ederek otomatikleştirin.

Kurumsal Risk ve Uyumluluk

Fraud (dolandırıcılık) algılama stratejilerinizi güncel şartlara göre kalibre ederek, şirketinizi güvenceye alın. Fraud yönetimini merkezileştirerek 'izleme ve saptama' süreçlerinizi optimize edin.

Alacak Yönetimi

Otomasyonu artırarak, alacak hesaplarıyla ilgili manuel işlemleri ve maliyetleri azaltın. İhtilaf, tahsilat ve kredi yönetimi uygulamaları için verilerinizi entegre edin.

SAP® S/4HANA Finance

Daha esnek bir muhasebe yönetim yapısı için, SAP® S/4HANA'nın fnansal
çözümlerini MBIS'in uzman danışmanlık ekibi ile hayata geçirin, nakit
yönetiminin karmaşık süreçlerini ortadan kaldırın.

Finansal planlama ve muhasebe, fnansal kapanış, nakit yönetimi, borç ve alacak hesapları, risk
yönetimi ve tüm diğer süreçlerinizi MBIS’in benzersiz yaklaşımı ile güçlendirin.

Daha fazla bilgi

MBIS, SAP® S/4HANA Finans Çözümleriyle hayatı sizin için kolaylaştırır.

Tek ve doğru veri kaynağı kullanın

Daha iyi sonuçlar için analizlere ve senaryo planlamasına dayalı kararlar verin.

Kullanıcı verimliliğini artırın

SAP® Fiori arayüzüyle muhasebe ekibinizin çok kolay biçimde günlük operasyonlarını yürütmelerine imkan tanıyın, üretkenliklerini artırın.

En iyi uygulamalardan yararlanın

Sektörünüzün size uygun olanen iyi iş yapış modellerini kullanın; hazır istatistikler, raporlamalar ve karşılaştırmalardan yararlanın.

Teknik ve Fonksiyonel Özellikler

Kapsamlı analizlerle karlılığı ve maliyeti iyileştirin

Karlılığınızı yönetmek ve müşteri deneyimi stratejilerinizi analiz etmek için gerçek zamanlı raporlama, entegre iş planlaması ve kar / marj katkısını değerlendirin.

Aboneliğe dayalı gelir modellerini etkinleştirin

Konsolide faturalar verirken ve kredi puanlamasını yönetirken müşterileriniz için en iyi ürün ve hizmetleri belirleyin.

Muhasebe ve finansal kapanış süreçlerini basitleştirin

Finans, yönetim muhasebesi ve karlılık verilerini tek bir bütünleşik yapıda birleştirin. Finansal defterlerinizi daha az çabayla, gerçek zamanlı olarak kapatın.

Hazine ve finansal risk süreçlerini iyileştirin

Nakit akışını doğru bir şekilde tahmin etmek, likiditeyi verimli bir şekilde yönetmek ve risklerinizi proaktif olarak azaltmak için gerçek zamanlı analiz, denetim ve uyumluluk raporlamasına başvurun.

Entegre maliyet muhasebesi

Muhasebe ve maliyet muhasebesi arasındaki entegrasyon sayesinde, mali muhasebe işlemleri ve yönetim raporlaması arasında tutarlılığı sağlayın.

Rol bazlı raporlama

Kullanıcı rollerine göre oluşturulmuş kapsamlı ve özelleştirilebilen hazır raporlar ile gerçek zamanlı rapor alma imkanını tüm muhasebe ekibinize sunun.

AGT Ağaç Sanayii

MBIS farkıyla SAP® BPC çözümünü seçen AGT Ağaç Sanayii’nde gerçekleşen dijital dönüşüm projesinin detaylarını inceleyin.

  • Sektör
    Ağaç ve Orman Ürünleri
  • Ülke
    Türkiye
  • Ürün
    SAP® BPC
Vaka Analizini İndir

Başarı Hikayeleri

Kaynaklar

MBIS’in bilgi birikiminden faydalanın, farkındalığınızı artırın.

MBIS'in sunduğu SAP® S/4HANA Finance Çözümü ile
kazanan siz olun.

Bu dokümanın amacı, bir S/4HANA Finance projesinin hazırlık aşamasında yapılması gerekenlere dikkat çekmek ve implementasyonun geri kalanının daha sorunsuz ilerlemesini sağlamaktır.

Ücretsiz İndir

SAP® S/4HANA Finance

SAP® S/4HANA Finance çözümü hakkında daha fazla bilgi
edinmek için webinar kaydımızı izleyin

Webinarı İzle

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz