Son Yazılar
SAP'nin Türkiye'deki ilk ''Gold Partner''ı | MBIS Ar-Ge
16605
page-template-default,page,page-id-16605,qode-quick-links-1.0,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,tr
 

MBIS Ar-Ge

MBIS,

“5746 Sayılı Araştırma ve Geliştirme Faaliyetlerinin Desteklenmesi” kanun esasları doğrultusunda 19 Temmuz 2017 tarihinden itibaren Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescilli MBIS Ar-Ge Merkezi kimliğini almıştır.

Deneyimli bir mühendislik kadrosuna sahip olan MBIS, SAP uygulamaları konusunda elde ettiği tecrübeyi, müşteri ihtiyaçları ile birleştirerek özgün ürünler geliştirmektedir. Bu amaçla faaliyet gösteren MBIS Ar-Ge Merkezi, MBIS’in yaklaşık 19 yıllık ERP ve sektörel tecrübelerini kullanarak .NET kod yapısı ile yazılmış çözümler, mobil uygulamalar ve SAP dışı sistemlerle entegrasyon alanlarında yazılım çözümleri geliştirmekte, konuya ve sektöre özel tasarım hizmetleri ile şirketlere uçtan uca çözümler sunmaktadır.

MBIS Ar-Ge Merkezinin, araştırdığı ve sunduğu çözümler şirketlerin sektörlerinde rekabet avantajı kazanmalarına, verimliliklerini artırmalarına ve maliyetlerini azaltmalarına yardımcı olmakta ve kullandıkları ERP programlarına da kolayca uyum sağlamaktadır.

MBIS Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen ürünler, işletmelerin verimliliğini arttırdığı gibi, işletmelerin iş süreçlerinin yerli yazılım çözümleriyle karşılamasını sağlamaktadır. Bu amaçla gerek .Net, gerekse ABAP ve JAVA teknolojilerini kullanılmaktadır. MBIS Ar-Ge Merkezinin genelde odaklandığı nokta; bulut tabanlı ve mobil uygulamalardır. Özellikle bulut tabanlı uygulamalarda makine öğrenmesi ve big data uygulamaları kullanılmaktadır.