Son Yazılar
SAP'nin Türkiye'deki ilk ''Gold Partner''ı | Süreç Danışmanlığı / Üst Seviye Modelleme
14901
post-template-default,single,single-post,postid-14901,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,tr
 

Süreç Danışmanlığı / Üst Seviye Modelleme

Süreç Danışmanlığı / Üst Seviye Modelleme

MBIS, mükemmele ulaşma hedefi doğrultusunda, SAP projelerini yalnızca bir SAP implementasyonu olarak görmek yerine, iş süreçlerinin gözden geçirilip dokümante edilmesi ve modellenmesi için bir fırsat olarak görüyor. Bu doğrultuda 10 yılı aşkın sektör ve SAP deneyimine sahip uzmanlardan oluşan ayrı bir Süreç Danışmanlığı ekibiyle, sektörde yerel SAP iş ortakları arasında benzeri olmayan bir hizmet sunuyor. Bu kapsamda müşterilerine projeden bağımsız olarak “Süreç Danışmanlığı”, kendi gerçekleştirdiği projelerin ilk aşamasında ise “Üst Seviye Modelleme” hizmeti sağlıyor.

“Süreç Danışmanlığı” hizmeti kapsamında müşterilerinin kendi dili ve terminolojisi ile süreçlerini ve alt süreçlerini mercek altına alıyor. 6-8 hafta arasında değişen ve herhangi bir yazılımın konuşulmadığı bu hizmet sırasında, MBIS Süreç Danışmanlığı ekibi tarafından müşterinin üst ve orta yönetimi ile yapılan çalışmalar sonucunda, gelecekte planlanan ERP, CRM ve benzeri projelerin süreç kapsamı belirlenerek, müşterinin projeye daha doğru adımlarla başlaması sağlanıyor.

MBIS’in kendi gerçekleştirdiği SAP projelerinin ilk aşamasında, Süreç Danışmanlığı ekibi tarafından sunulan “Üst Seviye Modelleme” hizmeti MBIS’in sektörde en önemli farklılıklarından biri olarak öne çıkıyor. Aylar süren SAP projelerine üst yönetimin sürekli katılımının güçlüğünü aşarak, projenin başlangıcında birkaç hafta üst ve orta düzey yönetimle daha rafine, teknik detaylara girmeden gerçekleştirilen süreçlere yönelik çalışmalarla, yönetimin beklentilerinin daha iyi ortaya konması sağlanıyor. Bu sayede projenin kapsamı daha doğru olarak tanımlanabiliyor ve yalnızca temel kullanıcıların beklentilerine uygun, yüzeysel düzenlemeler yerine süreçleri iyileştirerek, verimliliği gerçek anlamda artıracak ve fayda katacak proje sonuçlarının alınması mümkün oluyor.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.