Son Yazılar
SAP'nin Türkiye'deki ilk ''Gold Partner''ı | Destek
14903
post-template-default,single,single-post,postid-14903,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,tr
 

Destek

Destek

MBIS, SAP uygulama danışmanlığı tecrübesini profesyonel destek hizmetlerine taşıyor. Yürüyen SAP platformunuzu  7/24, gerçek ve eş zamanlı, ölçülebilir bir tabanda “Web Portal” mantığı ile tüm Türkiye kapsamında destekliyor. Her modüldeki özellikle destek hizmetlerine tahsis edilmiş uzman kadrosu ile uçtan uca destek hizmeti veriyor.

MBIS kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu sayısız projelerden edinmiş olduğu tecrübeyi müşterilerinin hali hazır SAP platformlarındaki anlık problemleri giderme konusunda “hızlı – düşük maliyetli – ölçülebilir ve müşteri ihtiyacına özel olarak hazırlanan” “Destek Hizmet Paketleri”ni müşterilerinin faydasına sunmaktadır.

Destek platformu, müşterilerin, uygulama, uygulama geliştirme ve sistem yönetimi konularındaki her türlü talebine dünya standartlarındaki hizmet kalitesi ile cevap veriyor.

MBIS, Destek Hizmet Paketleri sayesinde “izlenebilir-ölçülebilir” destek hizmetleri ile müşterilerinin SAP yatırımlarının verimli kullanılmasına katkıda bulunuyor. Ortaya çıkan anlık problemlerin giderilmesinde ve buna bağlı olarak iş sürekliliğinin sağlanmasında müşterilerinin her zaman yanında olan MBIS, destek paketleri ile alınacak desteğin “sürekliliğini” ve “düşük maliyet kriterlerine uygunluğunu” da garanti altına alıyor. MBIS’in destek hizmetleri için müşterilerinin kullanımına sunduğu web tabanlı “MBIS Destek Hizmetleri Portalı”, müşterilerin açmış olduğu destek talebinin durumu hakkında detaylı bilgi almasını sağlıyor. Müşterilerin açtıkları taleplerde “öncelik” verebilmesine olanak tanıyan portal aynı zamanda destek paketi kapsamına bağlı olarak birden çok kullanıcıya açılabiliyor. Açılan taleplere müdahale süresi ve talep için kullanılan zaman detaylı olarak takip edilebiliyor. MBIS destek hizmeti kullanan müşterilerin memnuniyet seviyelerini de online anketler ile yine portal üzerinden toplayabiliyor ve hizmet kalitesini sürekli geliştirme temelinde faaliyetlerine devam ediyor. SAP yatırımının verimliliği ve sürekliliği için MBIS Destek Hizmeti tüm Türkiye genelinde müşterilere ciddi avantajlar sağlıyor.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.