Hakkımızda

Kurumsal

Birlikte Başarıp, Birlikte Büyüyelim!

Hakkımızda

Dijital Yolculuğunuz ile İlgili Tüm Süreçlerde MBIS Her Zaman Yanınızda!

MBIS, müşterilerine teknoloji alanında katma değerli hizmetler sunmak için 2000 yılında kuruldu. Kuruluşundan itibaren yurtiçi ve yurtdışında her sektörden ve her ölçekten yüzlerce firmanın başta SAP çözümleri olmak üzere kurumsal yazılım sistemlerinin kurulmasında ve geliştirilmesinde rol oynadı. MBIS müşterileriyle çıktığı bu uzun yolculukta her zaman öğrenen ve bilgiyi paylaşan bir organizasyon olarak en güncel teknolojileri takip etmiş ve “ilk”lerin şirketi olmuştur. Pek çok farklı sektörde elde ettiği bilgi birikimiyle kendi hazır çözümlerini oluşturan MBIS büyük bir sektörel bilgi birikimine sahiptir. Aynı zamanda İstanbul, İzmir, Ankara ve MBIS Ar-Ge laboratuvarlarında kendi yazılım çözümlerini de geliştirmiş ve bu şekilde müşterilerine benzersiz bir kurumsal yazılım altyapısı kurmalarında yardımcı olmuştur.

SAP’nin Türkiye’deki ilk “Gold Partner”ı olan MBIS, bugüne kadar aralarında madencilik, gıda, otomotiv, makine imalat, metal, ilaç, kimya, sağlık, çimento gibi farklı sektörlerden 350’den fazla şirkette 500’den fazla proje gerçekleştirmiştir. Müşteri Destek Merkezimiz, sunduğu kesintisiz hizmetlerle müşterilerinin sürdürülebilirliklerine ve sürekli gelişimine katkıda bulunmaktadır. Uzun yıllardır destek hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin varlığı, bu alanda yarattığımız müşteri memnuniyetinin bir göstergesidir. MBIS bugün dijital dönüşümü gerçekleştirmek isteyen müşterilerine süreç tasarımı, uçtan uca bilgi sistemleri dizaynı, Endüstri 4.0 projeleri danışmanlığı, donanım ve altyapı hizmetleri sunmaktadır.

SAP S/4HANA sistemiyle farklı bir boyuta geçen SAP çözüm ailesi, SAP C/4HANA, Leonardo ve SAP Cloud Platform ile baştan sona bir dönüşüm hikâyesinin alt yapısını oluşturmaktadır. MBIS, geleneğinden gelen bilgi birikimi ve bu bütünsel çözümdeki uzmanlığıyla müşterilerinin yanındadır.

Geleceğin dünyası bütün hızıyla inşa ediliyor ve dönüşüm büyük bir ivmeyle hayatımıza geliyor. MBIS, dönüşümü sağlayabilecek insan kaynağının yeni bir bakış açısına sahip olması gerektiğinin bilinciyle hem kendi ekibine hem de birlikte çalıştığı müşteri ekiplerine sunduğu eğitim olanaklarıyla farklılaşmaktadır. Geleceğin dünyası MBIS’in hayal eden teknoloji mimarlarıyla şekilleniyor.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.