SAP uygulamalarınız için güçlü bir güvenlik ve uyumluluğun temeli nasıl oluşturulur

16 Eylül 2021 , Perşembe
15:00

Kurumların karşı karşıya kaldığı siber güvenlik tehdidini etkisiz hale getirme hızı son derece önemlidir. Hızla alınan aksiyon, kurumunuzun bu gibi tehditlerden etkilenmesinde ciddi bir fark yaratabilir.

Şüpheli etkinliğin izlenmesi, ihlallere karşı savunmanın ve zararın önlenmesinin anahtarıdır ve çoğu şirketin altyapı düzeyinde bir tür izleme uygulaması olsa da,
SAP uygulama düzeyinde neler olup bittiğine dair fikir edinmek zor olabilir.

Peki, halihazırda sahip olduğunuz değerli bilgileri yöneten SAP sistemlerinizi mevcut izleme çözümlerine (SIEM) entegre ederken ihtiyaç duyduğunuz görünürlüğü SAP sistemlerinizde nasıl elde edersiniz?

SAP, müşterilerin kendi sistemlerini korumak için kullandığı bir siber güvenlik çözümü olan SAP Enterprise Threat Detection ile güvenlik ihlallerini ortaya çıkartabilir ve SAP uygulamalarınızdaki şüpheli işlemlerinin önüne geçebilirsiniz.

Bu Webinar’ımızda, hem SAP hem de SAP olmayan sistemlerde tehditleri analiz etmek ve saldırıları belirlemek için bağımsız bir ürün veya diğer güvenlik önlemleriyle entegre olan SAP Enterprise Threat Detection’ı nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız.