Etkinlikler

Birlikte
Başarıyoruz!

SAP S/4HANA dönüşümünüzü ertelemeyin!

Değerli Katılımcımız,

SAP S/4HANA’nın sunduğu fonksiyonel ve teknolojik yenilikler sayesinde, sadeleşen süreçler, daha hızlı ve doğru alınan kararlar ile rekabet avantajı elde etmek mümkün.

Unutulmaması gereken husus ise, geçiş sürecini ne kadar ertelerseniz, geçişi tamamlamış rakiplerinizin size karşı avantaj sağlayacağı ve siz S/4HANA’ya geçene kadar hem yazılımdaki değişiklikler hem de rakiplerinizin bu süre içinde alacağı yol nedeniyle makasın açılacağı; projenin süresi, maliyeti ve risklerinin artacağı gerçeğidir.

Bu gerçekler biliniyor olsa da, S/4HANA’ya geçiş süreci konusundaki bilgi karmaşası belirsizlikler yarattığı için, kurumlar, böyle bir projenin uzun, pahalı ve halen yürüyen operasyonları aksatacak etkileri olacağı düşüncesiyle, doğal olarak, ciddi endişeler hissetmekteler.

Tüm bu haklı endişelere rağmen, yeterli hazırlık, üst yönetim desteği, doğru bir değişim yönetimi uygulaması, SAP’nin araç ve metodolojilerinin yardımı, iyi bir planlama ve en önemlisi bu konuda MBIS gibi deneyimli bir iş ortağı seçimi ile S/4HANA geçişi, düşük riskli bir proje haline getirilip tahmin edilenden çok daha kısa sürede gerçekleştirilebilir.

Ar-Ge Merkezi Genel Müdürümüz Sn. Yusuf Çetin ve Satış ve İş Çözümleri Direktörümüz Sn. Serkan Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz, SAP S/4HANA Brownfield ve MBIS tarafından geliştirilen Springfield S/4HANA Dönüşüm Metodolojilerinin teknik detayları, uygulama örnekleri ve başarı faktörlerini paylaşacağımız Webinar’ımızda, sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

 

İzle

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.