MBIS Springfield ile SAP S/4HANA’ya haftalar içinde geçiş yapın

22 Nisan 2021 , Perşembe
15:00

Yusuf Çetin

Ar-Ge Merkezi Genel Müdürü

MBIS

Candan Çetin

 SAP Çözüm Danışmanı

MBIS

Değerli Katılımcımız,

SAP S/4HANA’nın sunduğu fonksiyonel ve teknolojik yenilikler sayesinde sadeleşen süreçler, daha hızlı ve doğru alınan kararlar ile rekabet avantajı elde etmek mümkün.

Unutulmaması gereken husus ise geçiş sürecini ne kadar ertelerseniz geçişi tamamlamış rakiplerinizin size karşı avantaj sağlayacağı ve siz S/4HANA’ya geçene kadar hem yazılımdaki değişiklikler hem de rakiplerinizin bu süre içinde alacağı yol nedeniyle makasın açılacağı; projenin süresi, maliyeti ve risklerinin artacağı gerçeğidir.

Bu gerçekler biliniyor olsa da S/4HANA’ya geçiş süreci konusundaki bilgi karmaşası belirsizlikler yarattığı için kurumlar, böyle bir projenin uzun, pahalı ve mevcuttaki operasyonları aksatacak etkileri olacağı düşüncesiyle doğal olarak ciddi endişeler duymaktalar.

Tüm bu haklı endişelere rağmen yeterli hazırlık, üst yönetim desteği, doğru bir değişim yönetimi uygulaması, SAP’nin araç ve metodolojilerinin yardımı, iyi bir planlama ve en önemlisi bu konuda MBIS gibi deneyimli bir iş ortağı seçimi ile S/4HANA geçişi, düşük riskli bir proje haline getirilip tahmin edilenden çok daha kısa sürede gerçekleştirilebilir.

Ar-Ge Merkezi Genel Müdürümüz Sn. Yusuf Çetin ve SAP Çözüm Danışmanımız Candan Çetin’in katılımıyla gerçekleştireceğimiz, S/4HANA dönüşüm metodolojilerinin teknik detayları, uygulama örnekleri ve başarı faktörlerini paylaşacağımız Webinar’ımızda, sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.