Dönüşüm Noktası: Rise with SAP®

17 Haziran 2021 , Perşembe
15:00

Serkan Yıldırım

Satış ve İş Çözümleri Direktörü

MBIS

Bülent Karal

Bulut ve İş Çözümlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

SAP®

Pandemi süreciyle beraber özellikle işletmeler için rekabet ortamında oyunun kuralları değişti. Bu kurallar kapsamında oyunun içinde kalarak rekabet edebilmek, Dijital Dönüşümü tüm boyutlarıyla ele alıp en kısa sürede ve başarıyla gerçekleştirmeyi zorunlu kılmakta.

Dijital Dönüşüm, sadece var olan teknoloji altyapısının ve uygulamaların değişimini kapsamıyor. Bulut ortamların kullanılması, çok daha hızlı veri işleme süreleri, süreçlerin günün gerekliliklerine uyumlu hale getirilmesi, iş zekasının devreye alınarak öngörüye dayalı karar alma mekanizmalarının çalıştırılması, kültür değişikliği ve benzer pek çok boyutu birlikte değerlendirmeyi ve bunları hızlı ve kusursuz şekilde gerçekleştirmeyi ifade ediyor.

İşte tam bu noktada, SAP®  RISE, işinizi size en uygun şekilde dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiren çok özel bir yaklaşım.

Peki SAP® RISE’ın getirdiği avantajlar nedir? Dijital Dönüşüm’e nasıl bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşıyor? En önemlisi SAP® RISE ile işletmeniz günün sonunda nereye evrilecek ve bunun kazanımları neler olacak? Bunlar ve benzer soruları yanıtlayacağımız, SAP®  ile beraber düzenlediğimiz Dönüşüm Noktası: Rise With SAP®  Webinar’ımıza davetlisiniz.