MBIS E-Posta Sorumluluk Reddi

Tarafımızca gönderilen e-postalar ve ekinde iletilen tüm dosyaların içeriği gizlidir ve yalnızca iletinin ulaşması amaçlanan yetkili alıcıya yöneliktir. Eğer yetkili alıcı değilseniz, elektronik postanın içeriğini açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız kesinlikle yasaktır ve elektronik postayı derhal silmeniz gerekmektedir. E-posta tarafınıza yanlışlıkla gönderildiyse, böyle bir hatanın tekrar meydana gelmemesinin sağlanabilmesi için lütfen bu e-postayı yanıtlayarak hatayı gönderene bildiriniz.

Tarafınız ile paylaşılan kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak işlenmesi gerekmektedir. Şirketimizin bu husustaki Politika ve uygulamalarına https://www.mbis.com.tr/kvkk/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Tarafımızca gönderilen tüm e-postalar ve eklerinin bilinen virüslere karşı kontrolleri yapılmaktadır. Buna rağmen alıcıya ulaşana kadar internet üzerinde uğrayabileceği olası saldırılar nedeniyle e-postaların güvenliği ve bütünlüğü garanti edilemez. Bu nedenle, gönderen, e-postanın neden olduğu herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Alıcı, e-postayı uygun yazılımlarla tehditlere karşı kontrol etmelidir.

Tarafımızca gönderilen e-postada yer alan beyanlar yazarlarına aittir ve şirketin görüşlerini yansıtmayabilir. Şirketimizin hiçbir çalışanı, yöneticisinin açık yazılı izni olmadan herhangi bir bağlayıcı sözleşme yapma yetkisine sahip değildir. Bu nedenle, herhangi bir sözleşmeye girme isteğinin çalışanın yöneticisi tarafından onaylanması gerektiğini lütfen unutmayınız.