Son Yazılar

Sınırları Olmayan Bir Yenilik: Bulut Neden Önemlidir?

Sınırları Olmayan Bir Yenilik: Bulut Neden Önemlidir?

Sınırları Olmayan Bir Yenilik: Bulut Neden Önemlidir?

Sınırları olmadan yenilik yapmak mümkün müdür?

Tabi ki. Eğer bulut kullanıyorsanız. Gerçekten bulutun sınırları yoktur. Akıcıdır ve daha önemlisi doğanın yaşam kaynağı olan yağmur gibi şirketinizin de ihtiyaç duyduğu teknolojiyi büyüterek geliştirebilir.

Hızla büyüyen bir işletmenin gereksinimlerini karşılayan bulut teknolojisinde kurumunuzun bulut çözümleri konusunda deneyimli olup olmadığı önemli değildir.

Buluta Doğru Yolculuğunuzu Planlarken Göz Önünde Bulundurmanız Gereken 5 Düşünce

  1. Bulutu anlamak harika ama bunu gerçekleştirmek başka bir şey.

Çoğu CIO için, kağıt üzerine bir bulut stratejisi oluşturmak yeni bir alandır. Bulut bilişimi yeni görevler üstleniyor.

  1. Bulutta yenilik yapmak için birden fazla yol var.

Şirketler, ihtiyaçlarını sürekli olarak yeniden değerlendirerek ve gerektiğinde odaklanarak kendi yollarını buluyorlar. Örneğin bir veri merkezinin işletilmesinden paydaşlara gerçek değer katmak için harekete geçmek gibi…

3.Bulut, işlemleri hızlandırmaya ve maliyeti düşürmeye yardımcı olabilir.

Eşi benzeri görülmemiş büyümeyi tanıyarak, organizasyonunuz daha fazla çevikliğe ve rekabet gücüne sahip önemli bir dönüşüme yol açabilir. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan çözümü seçin ve bunu ileriye taşımak için uygulayın. Seçilen çözümü desteklemek için buluttan yararlanarak devam eden bakım, eğitim ve sistem sorunları bulut sağlayıcının sorumluluğu haline gelir. Ve sizin için, bu temel iş üzerinde odaklanma özgürlüğü sunuyor.

  1. Altyapınızı kilitleyebilir vedaha verimli işlemleri garanti edebilirsiniz.

Çeyrek sonuna kadar toplu raporlar oluşturmak için veri tabanına karşı geleneksel bir raporlama motoru kullanıyor musunuz? Eğer öyleyse, yalnız değilsiniz. Yeni teknoloji ve yeni çözümle iyileşme olabilir. Ancak mali kapanış sürecini 1-3 gün azalttığınızda yönetim kurulunuz ne kadar değerli olacak? Bulutun güzelliği budur: Seçilen çözümünüzün kurulumunu hızlandırabilir ve bir sonraki tam raporlama döneminden önce bile yatırım getirisini çabucak gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Bulut güvenli bir çevrede yeni fırsatın kapısını açar.

Birçok şirket için buluta geçmek, işçileri eğitmek ve kaynakları doğru beceri setleriyle kiralamak için gereken zaman ve emek nedeniyle imkânsız görünebilir. Bulut modelinizi çalıştırmak için yönetilen hizmetler sözleşmesi uygulayarak işletmenizin altyapınızı güvence altına almasının yanı sıra bulması zor kaynakları da işe almanıza ve olanak tanır.

www.digitallistmag.com  sitesinden çevrilmiştir.
Sayfaya gitmek için tıklayınız

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.