Son Yazılar
MBIS Teknoloji Mimarlığı | Noordzee ile SAP S4 HANA Projemiz
15783
post-template-default,single,single-post,postid-15783,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,tr
 

Noordzee ile SAP S4 HANA Projemiz

Noordzee ile SAP S4 HANA Projemiz

Noordzee, MBIS danışmanlığı  ile SAP S4 HANA Projesini devreye aldı. Ağustos ayında gerçekleştirdiğimiz proje toplantısı ile başladığımız ve Ocak 2017’ de canlıya geçilecek olan proje kapsamında; Malzeme Yönetimi (MM), Üretim Planlama (PP), Satış Dağıtım (SD), Kantar, Kalite Yönetimi (QM), Doküman Yönetimi (DMS), Maliyet Yönetimi (CO), Mali Muhasebe (FI),  İnsan Kaynakları (HR) modülleri bulunmaktadır.

 Noordzee Hakkında: Çipura, levrek ve kaya levreği üretiminde Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.  Ege ve Akdeniz’in sağlıklı sularında bulunan,

  • % 100’ü açık deniz (off shore) balık çiftlikleri,
  • Türkiye’nin ilkleri arasında yer alan işleme ve paketleme tesisi,
  • Ekstruder teknolojisi ile üretim yapan modern yem fabrikası,
  • Hollanda merkezli ACV B.V yurt dışı satış ve pazarlama firması ile,

Noordzee, dünya standartlarında üretim ve hizmet gerçekleştirmektedir. Noordzee, kurulduğu 1998 yılından bugüne üretim kapasitesini 15 kat arttırarak Türkiye’nin sayılı ihracatçıları arasına girmeyi başarmıştır.

İnternet sitelerini inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz: www.noordzee.com.tr

MBIS Hakkında: 2000 yılında SAP uygulama danışmanlığı ve bütünleyici yazılım çözümleri hizmetleri vermek üzere kurulan MBIS,  SAP uygulama danışmanlığı konusunda referans kabul edilen bir şirkettir. MBIS, dünya üzerinde 200 binden fazla işletmenin iş süreçlerini kontrol etmek üzere kullandığı SAP çözümlerini, Türkiye’de her ölçekten yüzlerce firmaya uyarlayarak kullanılmasını sağlamaktadır.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.