Son Yazılar

Dijital Ortamda Online Satış: E-Ticaret

Dijital Ortamda Online Satış: E-Ticaret

En etkili satış yöntemlerinden biri olan e-ticaret, internetin gelişimine paralel olarak hızla gelişimini sürdürmeye devam etmektedir. Çevrimiçi internet deneyiminin değişmesi, internet üzerinden sunulan hizmet sayısı ve kalitesinin artması, E-ticaret kullanımının yaygınlaşması ve gün geçtikçe artmasında önemli bir etkendir.

Çoğu kişinin akıllı telefonlarından bile kolayca ulaşabildiği e-ticaret mağazaları yüksek ilgi görmeye başladıkça, şirketlerin müşterileri ile temasında tercih ettiği bir kanal olarak ön plana çıkan E-ticaret, işletmeler ve tüketicileri arasındaki ticarette olduğu kadar işletmeler arası ticarette de yaygın olarak kullanılmaya başlandı.

İşletmeler ve müşterileri ortak platformda kolaylıkla buluşturan, satıcı-müşteri arasında online iletişimi sağlayan E-ticaret ile;

  • Dünya pazarına girme fırsatını ile markanızın dünya çapında bilinirliğini arttırabilirsiniz.
  • Müşterilerinize 365 gün 24 saat açık bir mağazadan satış yapma imkânı bulabilirsiniz.
  • Satılacak ürünler hakkında daha detaylı bilgiler ile etkili ürün tanıtımı yapabilirsiniz.
  • Genel işletme maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.
  • Daha az reklam maliyeti ile daha fazla müşteriye sahip olabilirsiniz.
  • Yeni dağıtıcılara ve tedarikçilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

E-ticarete katılım oranı teknolojik gelişmeler ve kullanıcı alışkanlıklarının değişimi etkisinde artarken, uygulayabileceğiniz değişik kampanyalar ile müşteri sadakatinizi arttırabilirsiniz. Yenilikçi teknolojiler kullanarak geliştirdiğimiz tedarikçi ilişkilerin yönetimi çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin”Ürünlerimizi İnceleyebilirsiniz” link=”https://www.mbis.com.tr/urunler/mbis-customer-webgate#””Bizimle iletişime geçebilirsiniz” link=”https://www.mbis.com.tr/iletisim”

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.